Szanowni Państwo, w wypadku zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów z IPE/SPE finansowanych z dotacji celowej MEiN lub wyprawki szkolnej zapraszamy do serwisu www.DotacjeCelowe.pl.

Neurologopedyczne Studia Przypadków. Tom 4

Wróć do pełnej listy produktów

Nasza cena: 78,00 zł
Twój rabat na kolejne zakupy: 1,56 zł Zobacz, jak wykorzystać rabat?
Autor: Elżbieta Stecko | Wydawca: Wydawnictwo ES


Księgarnia prowadzi sprzedaż tylko publikacji Wydawnictwa APS i wybranych innnych tytułów. Pełna oferta dotycząca Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych dostępna jest w serwisie www.DotacjeCelowe.pl.

Seria: Neurologopedyczne Studia Przypadków
Kategorie: Logopedia |
Stawka VAT: 5% | Cena netto: 74,29 zł | Kod kreskowy: 9788394283919
Rok wydania: 2017 | Oprawa: miękka | Strony: 284 |


"Neurologopedyczne studia przypadków" pod redakcją Elżbiety Stecko to niewątpliwie ewenement na logopedycznym rynku wydawniczym. Książka jest odpowiedzią na zapotrzebowanie logopedów i studentów, którzy poszukują praktycznych informacji dotyczących leczenia swoich pacjentów. Swoją oryginalność i niezwykłość publikacja ta zawdzięcza bogatym i różnorodnym tematycznie opisom przypadków, z którymi autorki zetknęły się w swojej praktyce zawodowej. Przedstawia, między innymi, pacjentów dotkniętych jąkaniem i autyzmem, afazją, osoby z zespołem Downa, "kociego krzyku", Nijmegen, Arnolda-Chiariego, Dandy'ego-Walkera, Landaua-Kleff nera, Pradera-Williego i Aperta, a także z dysartrią startą, małogłowiem pierwotnym i całkowitym rozszczepem podniebienia. Przypadki te, zaprezentowane w jasny i ciekawy sposób, są cennym źródłem wiedzy dla wszystkich zainteresowanych zagadnieniami neurologopedycznymi. Tom 4 przedstawia między innymi pacjentów dotkniętych stwardnieniem guzowym i padaczką, autyzmem, osoby z zespołem Downa, Lowe, Williego-Pradera, Mowata-Wilsona, a także alalią motoryczną i dysartrią spastyczną. Przypadki te, zaprezentowane w jasny i ciekawy sposób są cennym źródłem wiedzy dla wszystkich zainteresowanych zagadnieniami neurologopedycznymi.