Szanowni Państwo, w wypadku zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów z IPE/SPE finansowanych z dotacji celowej MEiN lub wyprawki szkolnej zapraszamy do serwisu www.DotacjeCelowe.pl.

Diagnoza i terapia logopedyczna

Wróć do pełnej listy produktów

Nasza cena: 39,00 zł
Twój rabat na kolejne zakupy: 0,78 zł Zobacz, jak wykorzystać rabat?
Autor: Jacek J. Błeszyński, Katarzyna Kaczorowska-Bray | Wydawca: Harmonia


Księgarnia prowadzi sprzedaż tylko publikacji Wydawnictwa APS i wybranych innnych tytułów. Pełna oferta dotycząca Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych dostępna jest w serwisie www.DotacjeCelowe.pl.

Seria: Logopedia XXI wieku
Kategorie: Diagnoza i testy logopedyczne | Logopedia |
Stawka VAT: 5% | Cena netto: 37,14 zł | Kod kreskowy: 9788377440186
Rok wydania: 2012 | Oprawa: twarda" | Strony: 222 |


Problem funkcjonowania osób z niepełnosprawnością intelektualną, jak się nam wydawało, został szeroko i w sposób kompetentny opisany w literaturze psychologicznej, pedagogicznej oraz logopedycznej. Po bliższym przyjrzeniu się przez nas opracowaniom okazało się, iż są one nazbyt ogólne, a niektóre nawet zdezaktualizowane. Konieczne wydało się nam zatem wydanie książki opisującej problem mowy osób upośledzonych umysłowo [...]. Intencją redaktorów i autorów było przygotowanie publikacji, która, poza nową wiedzą i świeżym spojrzeniem, oferowałaby syntezę dotychczasowych wniosków dokonaną przez teoretyków i praktyków zajmujących się problematyką komunikacji, mowy i języka. ze Wstępu Spis treści ROZDZIAŁ 1 Roman Ossowski Niepełnosprawność intelektualna – wprowadzenie do problematyki ROZDZIAŁ 2 Katarzyna Kaczorowska-Bray Zaburzenia komunikacji językowej w grupie osób z niepełnosprawnością intelektualną ROZDZIAŁ 3 Elżbieta M. Minczakiewicz, Jacek J. Błeszyński Niepełnosprawność intelektualna jako zaburzenie współwystępujące ROZDZIAŁ 4 Katarzyna Kaczorowska-Bray, Ilona Brzozowska-Misiewicz Niepełnosprawność intelektualna jako zaburzenie mogące współwystępować z innymi zespołami ROZDZIAŁ 5 Jacek J. Błeszyński, Lucyna Błeszyńska, Ditta Baczała Niepełnosprawność intelektualna jako zaburzenie ujawniające się w okresie rozwoju