1 » 2 » CHCĘ MÓWIĆ – Pomoce do rehabilitacji afazji3
CHCĘ MÓWIĆ – Pomoce do rehabilitacji afazji

CHCĘ MÓWIĆ – Pomoce do rehabilitacji afazji

Kod EAN: 9788371346712

PKWiU: 58.11.1

Autor: Der-Staszewska Barbara

ISBN: 978-83-7134-671-2

Liczba stron: 20

Oprawa: teczka

Dodatki: 23 kolorowe karty

Cena: 35,00 zł

Produkt chwilowo niedostępny w sprzedaży

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Proces rehabilitacji osoby z afazją powinien być prowadzony w ścisłej współpracy z terapeutą, jednak wielu chorych nie ma możliwości intensywnego korzystania z terapii i jej kontynuowania przez dłuższy okres. Odpowiedzialność za systematyczne ćwiczenia spada wówczas na zdezorientowaną i bezradną rodzinę chorego. Proponowana publikacja została opracowana z myślą o pacjentach i ich rodzinach, aby wspomóc i ułatwić proces rehabilitacji. Karty logopedyczne będą przydatną pomocą w codziennych ćwiczeniach.
 
W teczce znajdują się 372 wyrazy i ilustracje przedstawiające rzeczowniki należące do codziennego słownictwa. Pogrupowano je tematycznie, a poszczególne grupy dla ułatwienia wyróżniono kolorami. Z kartami logopedycznymi można pracować na wiele różnych sposobów, daje to możliwość uatrakcyjniania codziennych ćwiczeń.
 
Praca przygotowana przez Barbarę Der-Staszewską wypełnia lukę, jeśli chodzi o pomoce logopedyczne oferowane na rynku wydawniczym. Mało jest ciągle publikacji o charakterze praktycznym, które mogą być wykorzystane w terapii chorego z afazją. Jeszcze mniej jest pomocy przeznaczonych dla rodzin pacjentów, a to na najbliższych spoczywa ciężar utrwalania uzyskanych efektów pracy. Zestaw pomocy „Chcę mówić” będzie użyteczny dla tej grupy odbiorców.
Z recenzji dr Katarzyny Kaczorowskiej-Bray

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Napisz recenzję