Szanowni Państwo, w wypadku zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów z IPE/SPE finansowanych z dotacji celowej MEiN lub wyprawki szkolnej zapraszamy do serwisu www.DotacjeCelowe.pl.

Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka Terapia funkcji słuchowych Część 1

Wróć do pełnej listy produktów

Nasza cena: 65,00 zł
Twój rabat na kolejne zakupy: 1,30 zł Zobacz, jak wykorzystać rabat?
Autor: Agnieszka Bala | Wydawca: Wydawnictwo WiR


Księgarnia prowadzi sprzedaż tylko publikacji Wydawnictwa APS i wybranych innnych tytułów. Pełna oferta dotycząca Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych dostępna jest w serwisie www.DotacjeCelowe.pl.

Seria: Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka
Kategorie: Agnieszka Bala | Edukacja ogólnorozwojowa | Percepcja słuchowa i wzrokowa |
Stawka VAT: 5% | Cena netto: 61,90 zł | Kod kreskowy: 9788365423672


Materiał zawarty w teczce jest przeznaczony do stymulacji i terapii funkcji słuchowych: niemowląt jako bodziec służący obserwacji i wodzeniu wzrokiem; starszych dzieci, które pracują nad rozwojem percepcji słuchowej i mowy przy wykorzystaniu aktywności wzrokowej (prezentacja obrazków o kontrastowej kolorystyce jak w materiałach etapu początkowego). Zestaw jest sprawdzonym narzędziem terapeutycznym, rozwijającym u dzieci umiejętności: identyfikowania dźwięków, interpretowania dźwięków, odbioru mowy, uczenia się mowy, nawiązywania i podtrzymywania kontaktów społecznych. Zestaw zawiera: 17 dwustronnych plansz, 60 kartonów z obrazkami. Format: A4 ISBN: 978-83-65423-67-2