Szanowni Państwo, w wypadku zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów z IPE/SPE finansowanych z dotacji celowej MEiN lub wyprawki szkolnej zapraszamy do serwisu www.DotacjeCelowe.pl.

Plansza edukacyjna Sylabowy park

Wróć do pełnej listy produktów

Nasza cena: 40,00 zł
Twój rabat na kolejne zakupy: 0,80 zł Zobacz, jak wykorzystać rabat?
Autor: praca zbiorowa | Wydawca: Wydawnictwo WiR


Księgarnia prowadzi sprzedaż tylko publikacji Wydawnictwa APS i wybranych innnych tytułów. Pełna oferta dotycząca Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych dostępna jest w serwisie www.DotacjeCelowe.pl.

Kategorie: Edukacja polonistyczna | Nauka czytania | Plansze demonstracyjne | Plansze edukacyjne |
Stawka VAT: 23% | Cena netto: 32,52 zł | Kod kreskowy: 5902020797227
Rok wydania: 2017 | Oprawa: broszurowa" |


UWAGA!!! W SPRAWIE ZAKUPU PLANSZ PROSIMY O KONTAKT KOORDYNATORA Z OBSŁUGĄ SERWISU. Sylabowe Plansze Edukacyjne – to wielofunkcyjne plansze tematyczne wspomagające edukację przedszkolaków. Plansze są polecane jako pomoc do nauki czytania metodą sylabową. Zalaminowana powierzchnia plansz umożliwia dowolne wpisywanie sylab, pseudowyrazów lub wyrazów (pisakiem suchościeralnym). Co wyróżnia Sylabowe Plansze Edukacyjne? są dwustronne maja duży format – 70x100cm trwałe wykonanie – zalaminowana powierzchnia (umożliwia wielokrotne uzupełnianie pisakiem suchościeralnym) są oprawione w listwy metalowe z zawieszką Plansza jest uniwersalną pomocą edukacyjną wspierającą: naukę czytania - każda osoba ma swój dymek, który można uzupełnić w zależności od etapu nauki czytania - sylabą, pseudowyrazem, wyrazem; rozwój mowy – dzieci nazywają, opisują to, co widzą na ilustracji. Każda postać ukazana jest w trakcie wykonywania czynności, może być więc pomocą podczas ćwiczenia form czasowników; orientację przestrzenną – kompozycja ilustracji umożliwia ćwiczenie relacji przestrzennych (przyimki); analizę wzrokową - w dolnej części planszy umieszczono ćwiczenie „Ile jest?” – dzieci wyszukują przedmioty na planszy i liczą je, rozwijając w ten sposób spostrzegawczość i umiejętności matematyczne. Na odwrocie planszy znajduje się gra planszowa „W parku”, która łączy dobrą zabawę z edukacją. Dzieci, wykonując zadania z poszczególnych pól gry: doskonalą naukę czytania (czytanie sekwencji samogłosek), uczą się rozpoznawania kolorów, ćwiczą liczenie w zakresie do 5, poszerzają wiedzę o otaczającym świecie, uczą się współzawodnictwa i przestrzegania reguł gry.