Szanowni Państwo, w wypadku zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów z IPE/SPE finansowanych z dotacji celowej MEiN lub wyprawki szkolnej zapraszamy do serwisu www.DotacjeCelowe.pl.

Plansza edukacyjna Sylabowe przedszkole

Wróć do pełnej listy produktów

Nasza cena: 40,00 zł
Twój rabat na kolejne zakupy: 0,80 zł Zobacz, jak wykorzystać rabat?
Autor: Kinga Kulawiecka | Wydawca: Wydawnictwo WiR


Księgarnia prowadzi sprzedaż tylko publikacji Wydawnictwa APS i wybranych innnych tytułów. Pełna oferta dotycząca Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych dostępna jest w serwisie www.DotacjeCelowe.pl.

Kategorie: Edukacja polonistyczna | Plansze demonstracyjne | Plansze edukacyjne |
Stawka VAT: 23% | Cena netto: 32,52 zł | Kod kreskowy: 0000000000106


UWAGA!!! W SPRAWIE ZAKUPU PLANSZ PROSIMY O KONTAKT KOORDYNATORA Z OBSŁUGĄ SERWISU. Sylabowe Plansze Edukacyjne – to wielofunkcyjne plansze tematyczne wspomagające edukację przedszkolaków. Plansze są polecane jako pomoc do nauki czytania metodą sylabową. Zalaminowana powierzchnia plansz umożliwia dowolne wpisywanie sylab, pseudowyrazów lub wyrazów (pisakiem suchościeralnym). Co wyróżnia Sylabowe Plansze Edukacyjne? są dwustronne maja duży format – 70x100cm trwałe wykonanie – zalaminowana powierzchnia (umożliwia wielokrotne uzupełnianie pisakiem suchościeralnym) są oprawione w listwy metalowe z zawieszką Plansza jest uniwersalną pomocą edukacyjną wspierającą: naukę czytania - każda osoba ma swój dymek, który można uzupełnić w zależności od etapu nauki czytania - sylabą, pseudowyrazem, wyrazem; rozwój mowy – dzieci nazywają, opisują to, co widzą na ilustracji. Każda postać ukazana jest w trakcie wykonywania czynności, może być więc pomocą podczas ćwiczenia form czasowników; rozpoznawanie emocji – dzieci rozmawiają o emocjach, które przeżywają bohaterowie ilustracji, Uczą się określania uczuć i podawania przyczyn, które mogą je wywoływać; orientację przestrzenną – kompozycja ilustracji umożliwia ćwiczenie relacji przestrzennych (przyimki); analizę wzrokową - w dolnej części planszy umieszczono ćwiczenie „Bystre oczko” – dzieci wyszukują fragmenty ilustracji na planszy, ćwicząc w ten sposób spostrzegawczość. Na odwrocie planszy znajduje się gra planszowa „Nasze emocje” poświęcona jest tematowi uczuć i emocji. Na poszczególnych polach zawarto ćwiczenia: rozpoznawania emocji z kontekstu sytuacyjnego, myślenia symbolicznego, rozwijające mowę, komunikacji językowej.