Szanowni Państwo, w wypadku zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów z IPE/SPE finansowanych z dotacji celowej MEiN lub wyprawki szkolnej zapraszamy do serwisu www.DotacjeCelowe.pl.

Liczydełko Dodawanie i odejmowanie

Wróć do pełnej listy produktów

Nasza cena: 60,00 zł
Twój rabat na kolejne zakupy: 1,20 zł Zobacz, jak wykorzystać rabat?
Autor: Małgorzata Podleśna | Wydawca: Wydawnictwo WiR


Księgarnia prowadzi sprzedaż tylko publikacji Wydawnictwa APS i wybranych innnych tytułów. Pełna oferta dotycząca Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych dostępna jest w serwisie www.DotacjeCelowe.pl.

Kategorie: Matematyka | Matematyka SPE | Pomoce dydaktyczne | Specjalne potrzeby edukacyjne |
Stawka VAT: 5% | Cena netto: 57,14 zł | Kod kreskowy: 9788362739455


“Liczydełko” to zestaw ćwiczeń matematycznych przeznaczony do samodzielnej pracy ucznia bez względu na realizowany program i wybrany przez nauczyciela podręcznik. Karty nawiązują do zapomnianych i niedocenianych “słupków”, które umożliwiają skuteczne wytrenowanie techniki rachunkowej. Zestawy przykładów zostały tak dobrane, żeby dziecko zauważyło zależności występujące między liczbami (np. składnikami) a wynikiem. Zakres ćwiczeń jest zgodny z obowiązującą podstawą programową. Zestaw jest doskonałym materiałem do samodzielnej pracy ucznia w domu czy podczas zajęć wyrównawczych. Dodatkowym atutem zestawu jest możliwość ich wielokrotnego użytku – karty są foliowane, wypełniając je pisakiem suchościeralnym, można posługiwać się nimi przez długi czas. Zestaw ćwiczeń "Liczydełko. Dodawanie i odejmowanie" to pomoc do nauki matematyki dla uczniów klas 1-4. Spis treści: Dodawanie i odejmowanie w zakresie 10 Dodawanie i odejmowanie w zakresie 20 Dodawanie i odejmowanie w zakresie 20 z przekroczeniem progu Dodawanie i odejmowanie w zakresie 30 Dodawanie i odejmowanie w zakresie 30 z przekroczeniem progu Dodawanie i odejmowanie w zakresie 50 Dodawanie i odejmowanie w zakresie 50 z przekroczeniem progu Dodawanie i odejmowanie w zakresie 80 Dodawanie i odejmowanie w zakresie 80 z przekroczeniem progu Dodawanie i odejmowanie na pełnych dziesiątkach Dodawanie i odejmowanie w zakresie 100 Dodawanie i odejmowanie w zakresie 100 z przekroczeniem progu Dodawanie i odejmowanie – liczby trzycyfrowe Dodawanie i odejmowanie sposobem pisemnym Dodawanie i odejmowanie sposobem pisemnym z przekroczeniem progu