Szanowni Państwo, w wypadku zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów z IPE/SPE finansowanych z dotacji celowej MEiN lub wyprawki szkolnej zapraszamy do serwisu www.DotacjeCelowe.pl.

Kocham szkołę Przewodnik dla rodziców

Wróć do pełnej listy produktów

Nasza cena: 19,00 zł
Twój rabat na kolejne zakupy: 0,38 zł Zobacz, jak wykorzystać rabat?
Autor: Cieszyńska Jagoda, Korendo Marta, Bala Agnieszka | Wydawca: Wydawnictwo WiR


Księgarnia prowadzi sprzedaż tylko publikacji Wydawnictwa APS i wybranych innnych tytułów. Pełna oferta dotycząca Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych dostępna jest w serwisie www.DotacjeCelowe.pl.

Kategorie: Agnieszka Bala | Jagoda Cieszyńska | Pedagogika specjalna |
Stawka VAT: 5% | Cena netto: 18,10 zł | Kod kreskowy: 9788362739479
Rok wydania: 2012 | Oprawa: Miękka | Strony: 32 |


Kocham szkołę! PRZEWODNIK DLA RODZICÓW zawiera szczegółowe polecenia i sugestie do poszczególnych stron podręcznika oraz dwóch zestawów ćwiczeń ""Kocham szkołę!"". Opisuje także, jak skonstruowany jest podręcznik oraz w przystępny sposób przedstawia etapy nauki czytania metodą symultaniczno-sekwencyjną.O podręczniku ""Kocham szkołę!""Kocham szkołę! to jedyny na rynku podręczników pakiet do nauki czytania przygotowany w oparciu o autorską metodę prof. Jagody Cieszyńskiej (Symultaniczno-Sekwencyjna Nauka Czytania ®).Podręcznik oraz dwa zeszyty ćwiczeń tworzą kompletny zestaw, którego celem jest przede wszystkim nauka czytania ze zrozumieniem. Zastosowanie metody symultaniczno-sekwencyjnej pozwoli dziecku szybko i bez negatywnych emocji nauczyć się czytać, budując jednocześnie przekonanie, że zrobiło to samodzielnie. W pakiecie, obok treści humanistycznych, pojawiają się również zagadnienia z obszaru muzyki i przyrody, dzięki czemu nauczyciel może wykorzystać zestaw nie tylko w zakresie kształcenia umiejętności czytania, ale również posłużyć się nim jako uzupełniającym podręcznikiem edukacji wczesnoszkolnej w klasie pierwszej.Kocham szkołę! zawiera: teksty zbudowane w oparciu o metodę sylabową tematykę zgodną z podstawą programową z uwzględnieniem zainteresowań najmłodszych uczniów treść opartą na korelacji polonistyki, przyrody i muzyki teksty drukowane czcionką bezszeryfową (prostą) oraz majuskułą dla ułatwienia percepcji wzrokowej materiał umożliwiający indywidualizację nauki czytania liczne ćwiczenia usprawniające pracę lewej półkuli mózgu. przyjazny materiał ilustracyjny oraz prosty układ, który eliminuje szum informacyjny i usprawnia zapamiętywanie.