Szanowni Państwo, w wypadku zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów z IPE/SPE finansowanych z dotacji celowej MEiN lub wyprawki szkolnej zapraszamy do serwisu www.DotacjeCelowe.pl.

Gra karciana CO MÓWI? Samogłoski i onomatopeje

Wróć do pełnej listy produktów

Nasza cena: 28,00 zł
Twój rabat na kolejne zakupy: 0,56 zł Zobacz, jak wykorzystać rabat?
Wydawca: Wydawnictwo WiR


Księgarnia prowadzi sprzedaż tylko publikacji Wydawnictwa APS i wybranych innnych tytułów. Pełna oferta dotycząca Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych dostępna jest w serwisie www.DotacjeCelowe.pl.

Kategorie: Pomoce dydaktyczne | Rozwój mowy |
Stawka VAT: 23% | Cena netto: 22,76 zł | Kod kreskowy: 9788365423443


"Co mówi? Samogłoski i onomatopeje" to edukacyjna gra karciana przeznaczona dla dzieci od 3. roku życia. W pudełku znajdują się 2 talie o zróżnicowanym poziomie trudności: - z samogłoskami - do łatwiejszych rozgrywek, - z onomatopejami - do trudniejszych gier. Korzystając z dowolnej talii, można zagrać w Memory, Piotrusia, Podaj dalej! Więcej pomysłów na gry i zabawy z kartami znajduje się: www.wir-wydawnictwo.com/sylabowe-gry-karciane Gra jest zintegrowana z pierwszym etapem Programu Nauki Czytania "Moje sylabki". "Co mówi?" to doskonały sposób na urozmaicenie: - nauki czytania, - terapii logopedycznej, - zabaw w przedszkolu, - wolnego czasu. Kolorowe karty oraz atmosfera świetnej zabawy podczas gry pozwalają logopedom, nauczycielom oraz rodzicom w przyjemny oraz efektywny sposób wspierać rozwój dzieci.