Szanowni Państwo, w wypadku zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów z IPE/SPE finansowanych z dotacji celowej MEiN lub wyprawki szkolnej zapraszamy do serwisu www.DotacjeCelowe.pl.

Czytam i rozumiem Część 2

Wróć do pełnej listy produktów

Nasza cena: 50,00 zł
Twój rabat na kolejne zakupy: 1,00 zł Zobacz, jak wykorzystać rabat?
Autor: Mariola Czarnkowska Anna Lipa Paulina Wójcik-Topór | Wydawca: Wydawnictwo WiR


Księgarnia prowadzi sprzedaż tylko publikacji Wydawnictwa APS i wybranych innnych tytułów. Pełna oferta dotycząca Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych dostępna jest w serwisie www.DotacjeCelowe.pl.

Seria: Terapia umysłowa osób dorosłych
Kategorie: Edukacja polonistyczna | Nauka czytania |
Stawka VAT: 5% | Cena netto: 47,62 zł | Kod kreskowy: 9788362739226


Ćwiczenia CZYTAM I ROZUMIEM powstały z myślą o osobach dorosłych, które utraciły zdolność rozumienia i posługiwania się językiem na skutek uszkodzenia mózgu. To skuteczna pomoc w prowadzeniu terapii dla osób z: - dysleksją, - afazją, - pragnozją, - zaburzeniami funkcji poznawczych, - demencją czy innymi chorobami neurodegeneracyjnymi. Zbiór tekstów i zadań ma na celu: - usprawnienie umiejętności czytania ze zrozumieniem; - ćwiczenie uwagi i koncentracji na tekście pisanym; - odbudowywanie i aktualizację słownictwa; - wzbogacenie fluencji słownej; - rozhamowanie mowy spontanicznej w oparciu o kontekst; - poprawienie rozumienia wyrażeń idiomatycznych; - odczytywanie emocji oraz kontekstu sytuacyjnego na podstawie ilustracji; - ćwiczenie analizy i syntezy wzrokowej na materiale językowym.