Szanowni Państwo, w wypadku zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów z IPE/SPE finansowanych z dotacji celowej MEiN lub wyprawki szkolnej zapraszamy do serwisu www.DotacjeCelowe.pl.

Bobo w przedszkolu Proste historyjki obrazkowe do ćwiczeń językowych

Wróć do pełnej listy produktów

Nasza cena: 50,00 zł
Twój rabat na kolejne zakupy: 1,00 zł Zobacz, jak wykorzystać rabat?
Autor: Anna Żywot | Wydawca: Wydawnictwo WiR


Księgarnia prowadzi sprzedaż tylko publikacji Wydawnictwa APS i wybranych innnych tytułów. Pełna oferta dotycząca Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych dostępna jest w serwisie www.DotacjeCelowe.pl.

Seria: Powtarzam Rozumiem Nazywam
Kategorie: Edukacja ogólnorozwojowa | Pomoce dydaktyczne | Rozwój mowy |
Stawka VAT: 5% | Cena netto: 47,62 zł | Kod kreskowy: 5902020797265


Kolejna część naszej bestsellerowej serii Powtarzam - Rozumiem - Nazywam. Zestaw zawiera proste, 4-elementowe historyjki obrazkowe do wspierania rozwoju językowego dziecka i do ćwiczeń w tym zakresie. Pomoc jest przeznaczona zarówno dla Rodziców, którzy chcą usprawnić mowę swojej pociechy na bardzo wczesnym etapie, jak i dla terapeutów - do pracy z dziećmi z zaburzeniami komunikacji językowej. Praca z historyjką obrazkową wspiera rozwój zdolności narracji u dziecka. Pozwala ćwiczyć umiejętności dostrzegania związków przyczynowo-skutkowych oraz czasowych. Uczy linearnego uporządkowania sekwencji zdarzeń, dostrzegania relacji pomiędzy nimi i ich językowego opisu. Materiał ćwiczeniowy zawiera 24 historyjki obrazkowe oraz etykiety z podpisami. ISBN: 590-20-20797-26-5 Format: Teczka A5 + 24 zafoliowane karty + 6 kart z etykietami