Szanowni Państwo, w wypadku zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów z IPE/SPE finansowanych z dotacji celowej MEiN lub wyprawki szkolnej zapraszamy do serwisu www.DotacjeCelowe.pl.

Baw się z nami sylabkami

Wróć do pełnej listy produktów

Nasza cena: 17,00 zł
Twój rabat na kolejne zakupy: 0,34 zł Zobacz, jak wykorzystać rabat?
Autor: Ewa Stadtmuller | Wydawca: Wydawnictwo WiR


Księgarnia prowadzi sprzedaż tylko publikacji Wydawnictwa APS i wybranych innnych tytułów. Pełna oferta dotycząca Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych dostępna jest w serwisie www.DotacjeCelowe.pl.

Kategorie: Edukacja polonistyczna | Nauka czytania |
Stawka VAT: 5% | Cena netto: 16,19 zł | Kod kreskowy: 9788362739523


Sylabowe zabawy "Choć kłopotliwe czasem bywają, częściej się śmieją ci, co je mają." Znana i lubiana przez dzieci krakowska poetka Ewa Stadtmüller tym razem zaprasza do uśmiechniętej i niezwykłej krainy sylab. Ciekawa edukacyjna przygoda dla najmłodszych czytelników uczących się czytać i wprawiać w sztuce pisania. Książka napisana z dobrym humorem i łatwo zapadającą w pamięć wierszykową porcją wiedzy. Na odkrywców językowych tajemnic czekają urozmaicone wyzwania, a różny stopień trudności zadań do wykonania pozwala dostosować je do aktualnych umiejętności dziecka. Wiele przyjemności i radości sprawią zabawy w pomysłowego tropiciela sylab, miłośnika rebusów, dobrego przyjaciela echa, bystrego detektywa prawdy i fałszu. Można przejechać się sylabowym pociągiem, odwiedzić ogród zoologiczny, poznać sympatyczną rodzinę bałwanków i niecodzienne przygody papugi Ary. Warto dowiedzieć się, co się stanie, kiedy zaczniemy przestawiać kolejność sylab w wyrazach, jakie interesujące i zaskakujące otrzymamy wyniki. Najbardziej odważnych i sprytnych z pewnością wciągnie tworzenie rekordowo długiego sylabowego węża. Książkę wzbogacają miłe dla oka, kolorowe ilustracje, atrakcyjne wycinanki ze zwierzątkami, przedmiotami i sylabami, a także zakładki na każdą porę roku.