Szanowni Państwo, w wypadku zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów z IPE/SPE finansowanych z dotacji celowej MEiN lub wyprawki szkolnej zapraszamy do serwisu www.DotacjeCelowe.pl.

Pewny start Cztery pory roku Umiem to zrobić Karty z ćwiczeniami manualnymi

Wróć do pełnej listy produktów

Nasza cena: 36,90 zł
Twój rabat na kolejne zakupy: 0,74 zł Zobacz, jak wykorzystać rabat?
Wydawca: Wydawnictwo Szkolne PWN


Księgarnia prowadzi sprzedaż tylko publikacji Wydawnictwa APS i wybranych innnych tytułów. Pełna oferta dotycząca Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych dostępna jest w serwisie www.DotacjeCelowe.pl.

Seria: Pewny start Cztery pory roku
Kategorie: Plastyka i technika | Specjalne potrzeby edukacyjne |
Stawka VAT: 5% | Cena netto: 35,14 zł | Kod kreskowy: 9788326223075
Podtytuł: Karty zadaniowe | Rok wydania: 2019 | Oprawa: miękka | Strony: 50 | Język: Polski |


UWAGA: Zdjęcie główne nie przedstawia właściwego produktu. Właściwa publikacja jest przedstawiona na zdjęciu drugim. Publikacja „Pewny start. Cztery pory roku. Umiem to zrobić. Karty zadaniowe” została stworzona z myślą o potrzebach uczniów ze specjalnymi wymaganiami edukacyjnymi. Znajdujące się w niej karty pracy umożliwiają wszechstronny rozwój umiejętności motorycznych i poznawczych. Pobudzają kreatywność uczniów i zapewniają angażującą, pożyteczną zabawę. W publikacji znajdują się aż 24 karty pracy o zróżnicowanej tematyce. Inspirują do podejmowania działań twórczych różnymi technikami: rysowania, malowania, wydzierania oraz wyklejania. Zadania nadają się do pracy podczas podstawowych zajęć lekcyjnych, np. w oddziałach integracyjnych lub szkołach specjalnych, a także w trakcie zajęć korekcyjno-kompensacyjnych, rewalidacyjnych, jak również terapii pedagogicznej. Cykl kart pracy został zaprojektowany przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym, dlatego zadania spełniają oczekiwania nauczycieli, a także uczniów – angażując ich do pracy i zabawy. Ćwiczenia wspierają rozwój zdolności manualnych oraz pobudzają kreatywność uczniów. Uwadze nauczycieli pracujących z uczniami ze specjalnymi wymaganiami edukacyjnymi polecamy także pozostałe części cyklu „Pewny start. Cztery pory roku”. Zostały one skonstruowane tak, aby umożliwić tworzenie elastycznego planu pracy z dziećmi z różnym stopniem niepełnosprawności intelektualnej. Zapoznaj się z nimi i dobierz te, które ułatwią Ci codzienną pracę.