Szanowni Państwo, w wypadku zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów z IPE/SPE finansowanych z dotacji celowej MEiN lub wyprawki szkolnej zapraszamy do serwisu www.DotacjeCelowe.pl.

Pewny start Aktywni zawodowo Pracuję w biurze Materiał edukacyjny

Wróć do pełnej listy produktów

Nasza cena: 58,00 zł
Twój rabat na kolejne zakupy: 1,16 zł Zobacz, jak wykorzystać rabat?
Autor: Joanna Hryń Anna Minkiewicz Krystyna Rapiej | Wydawca: Wydawnictwo Szkolne PWN


Księgarnia prowadzi sprzedaż tylko publikacji Wydawnictwa APS i wybranych innnych tytułów. Pełna oferta dotycząca Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych dostępna jest w serwisie www.DotacjeCelowe.pl.

Seria: Pewny start Aktywni zawodowo
Kategorie: Przysposobienie do pracy | Specjalne potrzeby edukacyjne |
Stawka VAT: 5% | Cena netto: 55,24 zł | Kod kreskowy: 9788326232015
Rok wydania: 2020 | Oprawa: broszurowa" | Strony: 134 |


„Pewny start. Aktywni zawodowo. Pracuję w biurze. Materiał edukacyjny” zawiera informacje na temat wyposażenia biura, organizacji pracy w biurze, wizerunku pracownika, czynności wykonywanych podczas kontaktów z interesantami oraz instrukcje obsługi urządzeń biurowych krok po kroku. Publikacja pozwoli uczniom przygotować się do wykonywania określonych zadań, dzięki czemu będą mogli funkcjonować jako pełnoprawni pracownicy. Wiele praktycznych umiejętności nabytych po przerobieni tego materiału pomoże nie tylko w znalezieniu pracy, ale także w codziennym funkcjonowaniu. Tematyka: wyposażenie biura: meble, urządzenia, akcesoria biurowe wyposażenie kącika gospodarczego organizacja stanowiska pracy w biurze odpowiednie warunki pracy (ergonomia) czynniki uciążliwe w pracy biurowej prawidłowa i nieprawidłowa postawa ciała w trakcie wykonywania prac biurowych zestaw ćwiczeń do wykonywania w biurze podczas przerwy wizerunek pracownika biura praca z dokumentami obsługa interesantów sekretariat czynności związane z obsługą interesantów czynności wykonywane w kontakcie bezpośrednim z interesantem czynności wykonywane w kontakcie telefonicznym z interesantem zwroty grzecznościowe i gesty jak postępować w kontakcie bezpośrednim z interesantem cechy osoby mającej kontakt z interesantami wizerunek osoby mającej kontakt z interesantami obsługa urządzeń biurowych – bindownica: co to jest bindownica, materiały potrzebne do bindowania, obsługa, przygotowanie dokumentów do bindowania, dziurkowanie, oprawianie, czyszczenie pojemnika na ścinki obsługa urządzeń biurowych – drukarka: co to jest drukarka, rodzaje drukarek, funkcje drukarki, obsługa drukarki, drukowanie obsługa urządzeń biurowych – gilotyna: co to jest gilotyna, co można ciąć i przycinać gilotyną, obsługa gilotyny obsługa urządzeń biurowych – kserokopiarka: o to jest kserokopiarka, obsługa kserokopiarki, kopiowanie obsługa urządzeń biurowych – laminarka: co to jest laminarka, materiały potrzebne do laminowania, obsługa laminarki, laminowanie obsługa urządzeń biurowych – niszczarka: co to jest niszczarka, rodzaje niszczarek, materiały podlegające zniszczeniu w niszczarce, obsługa niszczarki, niszczenie dokumentu obsługa urządzeń biurowych – urządzenie wielofunkcyjne (drukarka, skaner, kserokopiarka): funkcje, obsługa zasady bezpieczeństwa. Z publikacji mogą korzystać uczniowie: z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim uczęszczający do branżowych szkół specjalnych z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym lub znacznym uczący się w starszych klasach w szkole podstawowej oraz uczniowie szkoły przysposabiającej do pracy.