Szanowni Państwo, w wypadku zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów z IPE/SPE finansowanych z dotacji celowej MEiN lub wyprawki szkolnej zapraszamy do serwisu www.DotacjeCelowe.pl.

Bajkoterapia Scenariusze zajęć z elementami bajkoterapii

Wróć do pełnej listy produktów

Nasza cena: 34,50 zł
Twój rabat na kolejne zakupy: 0,69 zł Zobacz, jak wykorzystać rabat?
Autor: Aneta Bartnicka-Kierylak, Karolina Świtaj-Wirtek | Wydawca: Wydawnictwo Szkolne PWN


Księgarnia prowadzi sprzedaż tylko publikacji Wydawnictwa APS i wybranych innnych tytułów. Pełna oferta dotycząca Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych dostępna jest w serwisie www.DotacjeCelowe.pl.

Seria: BIBLIOTEKA NAUCZYCIELA
Stawka VAT: 5% | Cena netto: 32,86 zł | Kod kreskowy: 9788326227172


"Bajkoterapia w przedszkolu Scenariusze zajęć z elementami bajkoterapii" są oparte na bajkach terapeutycznych autorstwa Maciejki Mazan. To 19 scenariuszy wraz z propozycjami zabaw dla dzieci młodszych i starszych oraz kartami zadaniowymi. Scenariusze zakładają czytelny, powtarzalny układ pracy z grupą przedszkolną: zabawa powitalna, odczytanie bajki przez nauczyciela, wspólna analiza treści bajki, zabawy związane z tematem, praca z kartami zadaniowymi. Kolejność zabaw, czas ich trwania mogą być zmieniane i modyfikowane przez nauczyciela - w zależności od potrzeb, możliwości i zaangażowania grupy. Publikacja wchodzi w skład serii "Bajkoterapia w przedszkolu", do której należą również Bajki terapeutyczne.