Szanowni Państwo, w wypadku zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów z IPE/SPE finansowanych z dotacji celowej MEiN lub wyprawki szkolnej zapraszamy do serwisu www.DotacjeCelowe.pl.

Życie z zacięciem Integralny przewodnik po jąkaniu

Wróć do pełnej listy produktów

Nasza cena: 80,90 zł
Twój rabat na kolejne zakupy: 1,62 zł Zobacz, jak wykorzystać rabat?
Autor: Jankowska-Szafarska Lucyna, Suligowska Beata, Kara Roman | Wydawca: Wydawnictwo Edukacyjne


Księgarnia prowadzi sprzedaż tylko publikacji Wydawnictwa APS i wybranych innnych tytułów. Pełna oferta dotycząca Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych dostępna jest w serwisie www.DotacjeCelowe.pl.

Kategorie: Zaburzenia rozwoju mowy i komunikacji |
Stawka VAT: 5% | Cena netto: 77,05 zł | Kod kreskowy: 9788365669148
Rok wydania: 2017 | Oprawa: broszurowa" | Strony: 384 |


Życie z zacięciem. Integralny przewodnik po jąkaniu – oto książka niezwykła po trzykroć:unikatowe kompendium wiedzy teoretycznej i praktycznej dotyczące wielowymiarowego zaburzenia płynności mowy, jakim jest jąkanie;przegląd metod terapii indywidualnych i grupowych oraz technik radzenia sobie na co dzień z zacinaniem;kalejdoskop ludzkich losów naznaczonych jąkaniem, osobistych opowieści-świadectw bohaterów żyjących pośród nas.Niezbędnik każdego logopedy-terapeuty jąkania i nauczyciela-wychowawcy.Kompleksowe vademecum dla studentów i młodych adeptów logopedii i psychologii.Obowiązkowy poradnik dla rodziców dzieci jąkających się, młodzieży i dorosłych żyjących z problemem jąkania, zwłaszcza tych wciąż poszukujących...I wreszcie Życie z zacięciem. Integralny przewodnik po jąkaniu to książka ważna dla wszystkich, którym leży na sercu oswajanie jąkania w społeczeństwie i odczarowanie stereotypów związanych z jąkaniem. To także apel do świata, by zechciał zrozumieć jąkanie.Zebrane w jednym tomie głosy wybitnych polskich specjalistów i terapeutów jąkania. Jedyna taka pozycja na rynku polskim!