Szanowni Państwo, w wypadku zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów z IPE/SPE finansowanych z dotacji celowej MEiN lub wyprawki szkolnej zapraszamy do serwisu www.DotacjeCelowe.pl.

Trenuj mózg z Neuronkiem Jesienne przygody w Neuronkowym Lesie

Wróć do pełnej listy produktów

Nasza cena: 31,90 zł
Twój rabat na kolejne zakupy: 0,64 zł Zobacz, jak wykorzystać rabat?
Autor: Magdalena Bury | Wydawca: Wydawnictwo Edukacyjne


Księgarnia prowadzi sprzedaż tylko publikacji Wydawnictwa APS i wybranych innnych tytułów. Pełna oferta dotycząca Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych dostępna jest w serwisie www.DotacjeCelowe.pl.

Kategorie: Edukacja ogólnorozwojowa | Pamięć i koncentracja | Rozwój mowy |
Stawka VAT: 5% | Cena netto: 30,38 zł | Kod kreskowy: 9788363590659
Oprawa: broszurowa" | Strony: 127 |


Trenuj mózg z Neuronkiem to zbiór ćwiczeń dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, dotkniętych zaburzeniami rozwojowymi. Wykonując je pod okiem dorosłego, najmłodsi mogą rozwijać procesy poznawcze, sprawności językowe i narracyjne, bawić się i uczyć. Pierwszy zeszyt z serii nosi tytuł Jesienne przygody w Neuronkowym Lesie i dostarczy dzieciom wiele radości: sympatyczny, choć nietuzinkowy, bohater będący narratorem i niejako przewodnikiem po swoim leśnym terytorium z pewnością przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym małym czytelnikom. Poznając kolejne przygody Neuronka i jego przyjaciół, dzieci uczą się, jak rozwiązywać problemy, wydawać sądy, podejmować decyzje. Zalety książki: ćwiczenia do wykonania w domu z rodzicami lub na zajęciach z terapeutą, w ramach terapii indywidualnej lub grupowej, bajki zawierające motyw przewodni, morał, do każdej zestaw pytań oraz ilustracja, naklejki i wycinanki rozwijające motorykę, pamięć słuchową, koordynację wzrokowo-ruchową, szata graficzna poprawiająca percepcję wzrokową, zwłaszcza kojarzenie kształtów, wielkości, kolorów, cenna pomoc dla logopedów, pedagogów, psychologów w konstruowaniu zajęć edukacyjnych i terapeutycznych.