Szanowni Państwo, w wypadku zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów z IPE/SPE finansowanych z dotacji celowej MEiN lub wyprawki szkolnej zapraszamy do serwisu www.DotacjeCelowe.pl.

UKŁADANKA ZDANIA Z SYLAB PRYMARNYCH CZĘŚĆ 2

Wróć do pełnej listy produktów

Nasza cena: 49,50 zł
Twój rabat na kolejne zakupy: 1,98 zł Zobacz, jak wykorzystać rabat?
Wydawca: Wydawnictwo Colorado


Księgarnia prowadzi sprzedaż tylko publikacji Wydawnictwa APS i wybranych innnych tytułów. Pełna oferta dotycząca Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych dostępna jest w serwisie www.DotacjeCelowe.pl.

Kategorie: Edukacja polonistyczna | Gry i pomoce edukacyjne | Nauka czytania |
Stawka VAT: 23% | Cena netto: 40,24 zł | Kod kreskowy: 9000000000011


Układanka – zdania z sylab prymarnych Prymarne zestawy sylabowe służą jako pomoc do nauki czytania metodą symultaniczno-sekwencyjną dla dzieci powyżej trzeciego roku życia. Układanka zawiera 25 części, w tym 12 płytek z obrazkami, 12 płytek ze zdaniami oraz podstawę bazową do układania. Zestaw wykonano z płyty HDF o grubości 3mm. Elementy opakowane są w kartonowe pudełko. Prymarne zestawy sylabowe – nauka czytania Zdania na płytkach utworzone zostały z sylab prymarnych otwartych z wykorzystaniem paradygmatów B, D, F, L, M, P, T oraz W wraz z dodanymi do nich samogłoskami. Układanka może być pomocna jako jedna z pierwszych czytanek oraz do zabaw edukacyjnych i logopedycznych.