Szanowni Państwo, w wypadku zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów z IPE/SPE finansowanych z dotacji celowej MEiN lub wyprawki szkolnej zapraszamy do serwisu www.DotacjeCelowe.pl.

Pakiet zabawek edukacyjnych dla starszych przedszkolaków Do ćwiczeń i zabaw w domu i przedszkolu

Wróć do pełnej listy produktów

Nasza cena: 39,00 zł
Twój rabat na kolejne zakupy: 0,78 zł Zobacz, jak wykorzystać rabat?
Autor: Gruszczyk-Kolczyńska Edyta, Zielińska Ewa, Jelinek Jan Amos | Wydawca: Wydawnictwo Bliżej Przedszkola


Księgarnia prowadzi sprzedaż tylko publikacji Wydawnictwa APS i wybranych innnych tytułów. Pełna oferta dotycząca Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych dostępna jest w serwisie www.DotacjeCelowe.pl.

Kategorie: Edukacja przedszkolna | Pomoce dydaktyczne | prof. dr hab. Edyta Gruszczyk-Kolczyńska | Zabawki edukacyjne |
Stawka VAT: 5% | Cena netto: 37,14 zł | Kod kreskowy: 9788364631139
Rok wydania: 2015 | Oprawa: Teczka |


"Pakiet zabawek edukacyjnych dla starszych przedszkolaków” jest dopełnieniem książki prof. Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej, Ewy Zielińskiej i Jana Amosa Jelinka „Starsze przedszkolaki. Jak skutecznie je wychowywać i kształcić w przedszkolu i w domu"". Pakiet zawiera kolorowe kartonowe pomoce dydaktyczne do opisanych w książce zajęć ze starszymi dziećmi w przedszkolu.Pakiet zabawek edukacyjnych jest dopełnieniem książki Starsze przedszkolaki. Jak skutecznie je wychowywać i kształcić w przedszkolu i w domu.Książka przeznaczona jest dla dorosłych – rodziców i nauczycieli – zajmujących się dziećmi w przedszkolu i w domu.Zawiera ponad 200 kartonowych pomocy edukacyjnych: komplet kartoników Kolorowe domino; komplet kartoników Domino z kropkami; kartoniki z cyframi, symbolami liczb; obrazki do klasyfikacji i obrazki do układania opowiedań; obrazki przedstawiające urządzenia techniczne; obrazki do historyjki obrazkowej; zestawy kartoników w określonym kszatłcie, kolorze i wielkości; komplety małych kartoników pomagających segregować obiekty według ich cech; pomoce do gry Polowanie na tygrysa; pomoce do zabawy Zaczarowany dom i winda; kartoniki pomagające dostrzec symetrię; geoplan sześcienny; obrazki do układania i rozwiązywania zadań z treścią; kartoniki z oznaczeniem pogody; kartoniki do tworzenia kompozycji.Pakiet zabawek edukacyjnych został opracowany dla dzieci, aby posługiwały się nim w zabawach, ćwiczeniach i sytuacjach zadaniowych. Do prowadzenia działalności pedagogicznej ze starszymi przedszkolakami wystarczy jedna książka dla dorosłego, ale musi być tyle pakietów zabawek, ile dzieci w grupie.Pomoce dla wygody zostały nadrukowane na kartonach, a nacięte są tak, że można z łatwością wypchnąć palcami poszczególne obiekty. Kartony znajdują się w teczce wraz z kompletem przezroczystych samozamykających się woreczków. Jeżeli dzieci będą dbać o pomoce, będzie można z nich korzystać nawet przez kilka lat. Można je też zalaminować.