Szanowni Państwo, w wypadku zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów z IPE/SPE finansowanych z dotacji celowej MEiN lub wyprawki szkolnej zapraszamy do serwisu www.DotacjeCelowe.pl.

Dysleksja rozwojowa Podstawy diagnozy i terapii

Wróć do pełnej listy produktów

Nasza cena: 29,00 zł
Twój rabat na kolejne zakupy: 0,58 zł Zobacz, jak wykorzystać rabat?
Autor: Mickiewicz Janina | Wydawca: TNOiK


Księgarnia prowadzi sprzedaż tylko publikacji Wydawnictwa APS i wybranych innnych tytułów. Pełna oferta dotycząca Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych dostępna jest w serwisie www.DotacjeCelowe.pl.

Stawka VAT: 5% | Cena netto: 27,62 zł | Kod kreskowy: 9788372856210
Rok wydania: 2011 | Oprawa: Miękka | Strony: 198 |


Opracowanie poświęcone jest trudnościom w nauce czytania i pisania spowodowanym dysleksją rozwojową u dzieci i młodzieży. Niniejsza pozycja, oparta na bogatym i różnorodnym materiale faktograficznym. będącej wynikiem wieloletniej pracy i doświadczeń Autorki w rozpoznawaniu i reedukacji dysleksji. Praca adresowana jest do osób, które pomagają i chcą pomagać dzieciom z trudem opanowującym sztukę czytania i pisania, a więc do pedagogów, psychologów, logopedów, terapeutów, nauczycieli, studentów oraz rodziców. Opracowanie składa się z czterech części:Rozdział 1. Trudności w czytaniu i pisaniu, ich uwarunkowania i symptomy.Rozdział 2. Diagnoza specyficznych trudności w czytaniu i pisaniu o podłożu dysleksji rozwojowej w aspekcie pedagogicznym.Rozdział 3.Udzielanie pomocy uczniowi z trudnościami w czytaniu i pisaniu w procesie edukacyjnym w szkole i w domuRozdział 4. Terapia pedagogiczna.