Szanowni Państwo, w wypadku zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów z IPE/SPE finansowanych z dotacji celowej MEiN lub wyprawki szkolnej zapraszamy do serwisu www.DotacjeCelowe.pl.

Listy o wychowaniu dziecka z wadą słuchu. Poradnik dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym

Wróć do pełnej listy produktów

Nasza cena: 69,90 zł
Twój rabat na kolejne zakupy: 1,40 zł Zobacz, jak wykorzystać rabat?
Wydawca: Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niesłyszących i Nie


Księgarnia prowadzi sprzedaż tylko publikacji Wydawnictwa APS i wybranych innnych tytułów. Pełna oferta dotycząca Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych dostępna jest w serwisie www.DotacjeCelowe.pl.

Kategorie: Edukacja przedszkolna | Specjalne potrzeby edukacyjne | Surdopedagogika | Wada słuchu |
Stawka VAT: 5% | Cena netto: 66,57 zł | Kod kreskowy: 8389087006
Nazwa oryginału: Na podstawie John Tracy Clinic Correspondence Course for Parents of Young Deaf Children.


"Listy" opracowano w Klinice imienia Johna Tracy w Los Angeles w USA. Poradnik ten jest przeznaczony zarówno dla rodziców, jak i dla profesjonalistów oraz instytucji zajmujących się problemami wychowania i terapii dzieci z uszkodzonym narządem słuchu. Książka składa się z wprowadzenia i 12 Listów. Każdy z nich omawia kolejno różne zagadnienia związane z ogólnym rozwojem dziecka z wadą słuchu oraz prezentuje skuteczne metody pobudzania rozwoju mowy dźwiękowej i języka ojczystego u dziecka z uszkodzonym narządem słuchu. Wskazówki zawarte w poradniku są bardzo konkretne i praktyczne. Wiele miejsca poświęca się w nim zabawom i zajęciom, które zastosowane w codziennych sytuacjach życiowych rozwijają umiejętności słuchowe dziecka i przyczyniają się do budowania przez nie mowy dźwiękowej. Warszawa : Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niesłyszących i Niedosłyszących "Człowiek - Człowiekowi" : przy współpr. Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu, 2001.