Szanowni Państwo, w wypadku zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów z IPE/SPE finansowanych z dotacji celowej MEiN lub wyprawki szkolnej zapraszamy do serwisu www.DotacjeCelowe.pl.

New English Adventure PL 2 AB + DVD (materiał ćwiczeniowy) wydanie rozszerzone

Wróć do pełnej listy produktów

Nasza cena: 25,80 zł
Twój rabat na kolejne zakupy: 0,52 zł Zobacz, jak wykorzystać rabat?
Autor: Lambert Viv, Worrall Anne, Arek Tkacz, Anna Standish | Wydawca: Pearson


Księgarnia prowadzi sprzedaż tylko publikacji Wydawnictwa APS i wybranych innnych tytułów. Pełna oferta dotycząca Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych dostępna jest w serwisie www.DotacjeCelowe.pl.

Kategorie: Edukacja wczesnoszkolna | Język angielski | Podręczniki szkolne |
Stawka VAT: 5% | Cena netto: 24,57 zł | Kod kreskowy: 9781292239682
Oprawa: broszurowa" |


New English Adventure 2 to zeszyt ćwiczeń przystosowana do realizacji materiału wg nowej podstawy programowej. Zawiera różnorodne ćwiczenia z wykorzystaniem technik multisensorycznych, rymowanki, piosenki i gry, które łączą naukę z zabawą. Oprawa graficzna nawiązuje do znanych i lubianych postaci Disnaya, które to wprowadzają najmłodszych w świat języka angielskiego. Część druga kursu zawiera przyjazne wprowadzenie w świat polskiej i angielskiej kultury - lekcje Festiwal Lessons i Culture. Do ćwiczeń polecamy także podręcznik wieloletni New English Adventure 2. New English Adventure Kurs do nauki języka angielskiego w pełni odpowiadający na potrzeby rozwojowe uczniów w klasach 1-3 nowej szkoły podstawowej. Jest materiałem cenionym przez tysiące nauczycieli w Polsce i uwielbianym przez dzieci. Bogata oferta komponentów, multimediów i bezpłatnych materiałów dodatkowych pozwala nauczycielom na innowacyjne podejście do nauczania i dopasowanie lekcji do zróżnicowanych potrzeb uczniów. NOWOŚĆ 2020/2021 Wydania rozszerzone zeszytów ćwiczeń Zeszyty ćwiczeń do poziomów 1-3 skonsolidowane z materiałami dodatkowymi dla ucznia – od września 2020 roku w jednym tomie znajdą się: ćwiczenia do poszczególnych rozdziałów z numeracją stron odpowiadającą tej w podręcznikach sekcja "Extra Adventure" dla uczniów pracujących szybciej, alternatywnie wykorzystywana jako powtórki lub materiał na kartkówki sekcja "Zapamiętaj i Powtórz" z zadaniami aktywizującymi słownictwo z lekcji i powtórkami kumulatywnymi karty pracy zastępujące wieloletnie ćwiczenia z podręcznika, dzięki którym uczniowie nie muszą przepisywać wymagających tego zadań (poziomy 1 i 2) wycinanki, czyli minikarty obrazkowe do ćwiczeń komunikacyjnych naklejki Zeszyty ćwiczeń zostały wzbogacone o: rozbudowany Słowniczek obrazkowy uwzględniający słówka z lekcji CLIL (2-4 słowa na rozdział), z większymi obrazkami oraz podpisami czcionką drukowaną i pisaną, który umożliwi dzieciom powtórzenie i aktywizację słów na różne sposoby nagrania słówek ze Słowniczka obrazkowego (dostępne na edesk.pearson.pl) elementy globalnego czytania (poziom 1) ćwiczenia do lekcji kulturowych z podręcznika (poziomy 2-3)