Szanowni Państwo, w wypadku zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów z IPE/SPE finansowanych z dotacji celowej MEiN lub wyprawki szkolnej zapraszamy do serwisu www.DotacjeCelowe.pl.

Projekty Edukacyjne Metoda Projektów dla szkół podstawowych Klasy 1-3

Wróć do pełnej listy produktów

Nasza cena: 89,00 zł
Twój rabat na kolejne zakupy: 1,78 zł Zobacz, jak wykorzystać rabat?
Autor: Mikina Agnieszka | Wydawca: Oficyna MM


Księgarnia prowadzi sprzedaż tylko publikacji Wydawnictwa APS i wybranych innnych tytułów. Pełna oferta dotycząca Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych dostępna jest w serwisie www.DotacjeCelowe.pl.

Stawka VAT: 5% | Cena netto: 84,76 zł | Kod kreskowy: 9788361123217
Rok wydania: 2014 | Oprawa: Twarda | Strony: 120 |


Metoda projektów dla szkół podstawowych. Klasy 1–3 z serii „Projekty Edukacyjne”to wartościowe kompendium wiedzy na temat metody projektów – jednej z najbardziej efektywnych metod pracy nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej. W publikacji szczegółowo omówiono zagadnienie od fazy projektowej, poprzez ustalenie harmonogramu, celów, pytań, aż po przedstawienie wyników i ocenę. Przykłady zastosowania metody projektów w klasach początkowych opracowano w sposób zrozumiały i przystępny, ułatwiając jej wykorzystanie nawet przez nauczycieli rozpoczynających przygodę z tym typem zajęć. Metoda projektów inspiruje, rozwija kompetencje i wpiera efektywność pedagogów.Publikacja zawiera 20 kart pracy oraz płytę CD z ich wersjami elektronicznymi, praktyczne uwagi i pomysły na szereg projektów edukacyjnych. 20 kart pracy oraz płytę CD z ich wersjami elektronicznymi