Szanowni Państwo, w wypadku zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów z IPE/SPE finansowanych z dotacji celowej MEiN lub wyprawki szkolnej zapraszamy do serwisu www.DotacjeCelowe.pl.

Edukacja filmowa w szkole

Wróć do pełnej listy produktów

Nasza cena: 24,99 zł
Twój rabat na kolejne zakupy: 0,50 zł Zobacz, jak wykorzystać rabat?
Autor: Sotomska Agata | Wydawca: Oficyna MM


Księgarnia prowadzi sprzedaż tylko publikacji Wydawnictwa APS i wybranych innnych tytułów. Pełna oferta dotycząca Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych dostępna jest w serwisie www.DotacjeCelowe.pl.

Stawka VAT: 23% | Cena netto: 20,32 zł | Kod kreskowy: 9788361123392
Rok wydania: 2015 |


Edukacja poprzez film to wyjątkowa forma nauczania dzieci i młodzieży. Film może być doskonałym źródłem wiedzy, poszerza świadomość, łamie stereotypy i zmusza do weryfikacji poglądów. Ponadto kształtuje umiejętność interpretowania świata, uwrażliwia i rozwija.Dzięki prezentacji zawartej na płycie nauczyciele i pedagodzy dowiedzą się m.in.: dlaczego film to cenne narzędzie w edukacji, jakie dzieła wybrać, by podopieczni polubili te formę nauki, gdzie szukać materiałów na ten temat oraz filmów do nieodpłatnego pobrania, jakie są zalety oglądania filmów w trakcie zajęć z konkretnych przedmiotów.