Szanowni Państwo, w wypadku zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów z IPE/SPE finansowanych z dotacji celowej MEiN lub wyprawki szkolnej zapraszamy do serwisu www.DotacjeCelowe.pl.

Dzieciaki w akcji Sześciolatki Box Roczne przygotowanie przedszkolne

Wróć do pełnej listy produktów

Nasza cena: 167,40 zł
Twój rabat na kolejne zakupy: 3,35 zł Zobacz, jak wykorzystać rabat?
Autor: Anna Stalmach-Tkacz, Karina Mucha | Wydawca: Nowa Era


Księgarnia prowadzi sprzedaż tylko publikacji Wydawnictwa APS i wybranych innnych tytułów. Pełna oferta dotycząca Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych dostępna jest w serwisie www.DotacjeCelowe.pl.

Seria: Dzieciaki w akcji
Kategorie: Edukacja przedszkolna |
Stawka VAT: 5% | Cena netto: 159,43 zł | Kod kreskowy: 5902539113624
Oprawa: pude�ko" |


Seria „Dzieciaki w akcji” przeznaczona dla 6-latków wspiera wszechstronny rozwój dzieci, łączy nowoczesne rozwiązania z najlepszymi, sprawdzonymi doświadczeniami. Wspiera rozwój dzieci w sferze poznawczej, społecznej i emocjonalnej. – Pomaga wspierać harmonijny rozwój dzieci, dzięki zróżnicowanym zajęciom i zabawom. – Ułatwia zadania wychowawcze, kładąc duży nacisk na rozwój emocjonalny i społeczny. – Wspiera warsztat pracy nauczyciela i pomaga we współpracy z rodzicami dzięki poradom specjalistów: psychologa, logopedy i terapeuty integracji sensorycznej. – Ułatwia pracę w grupach niejednorodnych wiekowo dzięki ułożeniu treści w taki sposób, żeby dzieci w każdym wieku w tym samym okresie kształciły te same umiejętności lub sprawności.