Szanowni Państwo, w wypadku zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów z IPE/SPE finansowanych z dotacji celowej MEiN lub wyprawki szkolnej zapraszamy do serwisu www.DotacjeCelowe.pl.

Muzyka relaksacyjna Śpiewające ptaki CD

Wróć do pełnej listy produktów

Nasza cena: 19,90 zł
Twój rabat na kolejne zakupy: 0,40 zł Zobacz, jak wykorzystać rabat?
Autor: Lech Kowalski | Wydawca: MTJ


Księgarnia prowadzi sprzedaż tylko publikacji Wydawnictwa APS i wybranych innnych tytułów. Pełna oferta dotycząca Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych dostępna jest w serwisie www.DotacjeCelowe.pl.

Kategorie: Emocje | Muzyka |
Stawka VAT: 23% | Cena netto: 16,18 zł | Kod kreskowy: 5906409902509
Oprawa: etui kartonowe" |


Muzyka relaksacyjna to doskonały sposób na uwolnienie się od stresu i odprężenie po całym dniu pracy. Istnieje wiele badań wskazujących na bezpośredni i wyraźny wpływ muzyki na nasz stan wewnętrzny. Muzyka relaksacyjna jest świetnym sposobem na pozbycie się napięć i stresów całego dnia oraz na oczyszczenie swojego umysłu z gonitwy myśli. Nasze ciało reaguje na taką muzykę natychmiast, a wraz z rozluźnieniem mięśni przychodzi relaks w naszej głowie. Muzyka relaksacyjna powinna znaleźć się w Twoim repertuarze muzycznym na każdy dzień. Pomoże Ci się na chwilę wyłączyć, odpocząć, zapomnieć o reszcie świata. Lista utworów: 1. Leśny poranek 2. Sowa, sówka, sóweczki 3. Sikorki i inne ptaki 4. Powroty I 5. Dzwońce, jaskółki, strzyżyki, zięby 6. Szczygły, kulczyki, pleszki, pokrzewki 7. Kawki, sroki, wrony, żaby jadalne 8. One też lubią śpiewać 9. Dzięcioły 10. Słowiki 11. Sejmik kawek 12. Kukułka 13. Żaby europejskie 14. Ptaki i żaby 15. Powroty - solo 16. Drozdy śpiewaki I 17. Ptaki i żaby przed zmierzchem 18. Ptaki i żaby - Miłosne euforie 19. Mewy srebrzyste, mewy śmieszki 20. Drozdy śpiewaki II 21. Bliżej skraju lasu 22. Na skraju lasu 23. Ku brzegowi morza 24. Powroty II