Szanowni Państwo, w wypadku zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów z IPE/SPE finansowanych z dotacji celowej MEiN lub wyprawki szkolnej zapraszamy do serwisu www.DotacjeCelowe.pl.

Wiem jak to powiedzieć struktura 1a,1b - książka

Wróć do pełnej listy produktów

Nasza cena: 49,00 zł
Twój rabat na kolejne zakupy: 0,98 zł Zobacz, jak wykorzystać rabat?
Wydawca: Mówik DICO


Księgarnia prowadzi sprzedaż tylko publikacji Wydawnictwa APS i wybranych innnych tytułów. Pełna oferta dotycząca Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych dostępna jest w serwisie www.DotacjeCelowe.pl.

Seria: Wiem jak to powiedzieć
Kategorie: Alternatywne i wspomagające metody komunikacji AAC | Edukacja ogólnorozwojowa | Funkcjonowanie osobiste i społeczne | Pomoce dydaktyczne | Zaburzenia rozwoju mowy i komunikacji |
Stawka VAT: 23% | Cena netto: 39,84 zł | Kod kreskowy: 0000000000101


Wiem jak to powiedzieć - Struktura 1a i 1b Książka - program rozwijania umiejętności językowych użytkowników alternatywnych i wspomagających metod porozumiewania się (AAC) Struktura 1a i 1b zawiera: 61 kolorowych fotografii 91 struktur zdaniowych z wykorzystaniem kodu kolorów i klucza Fitzgerald 2 podkładki z wzorem wypowiedzi 32 symbole MÓWik do samodzielnego układania wypowiedzi Pomoc dydaktyczna przeznaczona dla dzieci i młodzieży z poważnymi problemami w komunikacji werbalnej. Zawiera fotografie oraz symbole pomagające w nauce budowania poprawnych wypowiedzi zarówno przez osoby posługujące się komunikacją alternatywną, jak i osoby mówiące pojedynczymi wypowiedzeniami. Ćwiczenia pozwalają stopniowo budować umiejętność wypowiadania się za pomocą coraz bardziej złożonych wypowiedzi. Użytkownik uczy się również adekwatnego odpowiadania na pytania i ich zadawania. Struktura 1 a i 1 b przeznaczona jest dla osób używających dotychczas jedynie pojedynczych wypowiedzeń - rzeczowników lub czasowników w formie bezokolicznika lub 3. os. l. poj. "Wiem jak to powiedzieć 1 ab książka" można zamówić również w wersji box.