Szanowni Państwo, w wypadku zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów z IPE/SPE finansowanych z dotacji celowej MEiN lub wyprawki szkolnej zapraszamy do serwisu www.DotacjeCelowe.pl.

Zdobywam świat Zeszyt do matematyki - wprowadzanie cyfr Poziom 1

Wróć do pełnej listy produktów

Nasza cena: 32,00 zł
Twój rabat na kolejne zakupy: 0,64 zł Zobacz, jak wykorzystać rabat?
Autor: Justyna Hadryś | Wydawca: MAC Edukacja


Księgarnia prowadzi sprzedaż tylko publikacji Wydawnictwa APS i wybranych innnych tytułów. Pełna oferta dotycząca Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych dostępna jest w serwisie www.DotacjeCelowe.pl.

Seria: Zdobywam świat
Kategorie: Matematyka | Matematyka SPE |
Stawka VAT: 5% | Cena netto: 30,48 zł | Kod kreskowy: 9788381087902


Zdobywam świat. Zeszyt do matematyki - wprowadzanie cyfr. Poziom 1, Justyna Hadryś, Wydawnictwo MAC Dane produktu: W materiale zawarto ćwiczenia wprowadzające do matematyki, takie jak: zbiory, wykrywanie różnic i podobieństw, zadania kształtujące orientację w stosunkach przestrzennych, figury geometryczne, cyfry i liczby od 0 do 10 oraz zadania rozwijające logiczne myślenie. Cechy i zawartość: - 64 karty pracy z ćwiczeniami wprowadzającymi do liczenia - powiększona liniatura wraz z użyciem dużej czcionki - ćwiczenia usprawniające logiczne myślenie - wprowadzenie i pisanie cyfr i liczb od 0 do 10 - wprowadzenie do wykonywania pierwszych działań w zakresie 10 - wprowadzenie figur geometrycznych - zadania na zbiorach - wskazywanie więcej, mniej, tyle samo elementów w zbiorach.