Szanowni Państwo, w wypadku zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów z IPE/SPE finansowanych z dotacji celowej MEiN lub wyprawki szkolnej zapraszamy do serwisu www.DotacjeCelowe.pl.

Zdobywam świat W świecie wyrazów karty do czytania sylabowego

Wróć do pełnej listy produktów

Nasza cena: 49,00 zł
Twój rabat na kolejne zakupy: 0,98 zł Zobacz, jak wykorzystać rabat?
Autor: Justyna Hadryś | Wydawca: MAC Edukacja


Księgarnia prowadzi sprzedaż tylko publikacji Wydawnictwa APS i wybranych innnych tytułów. Pełna oferta dotycząca Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych dostępna jest w serwisie www.DotacjeCelowe.pl.

Seria: Zdobywam świat
Kategorie: Edukacja polonistyczna | Nauka czytania |
Stawka VAT: 23% | Cena netto: 39,84 zł | Kod kreskowy: 9788381087926


Zdobywam świat. W świecie słów - karty do czytania sylabowego, Justyna Hadryś, Wydawnictwo MAC Dane produktu: Karty wspomagają dziecko we wstępnej nauce czytania. Opracowane materiały opierają się na ćwiczeniach obrazkowo-wyrazowych. Użyta grafika jest realistyczna, a wyrazy zapisane sylabami. Karty do czytania sylabowego mogą być używane przez specjalistów, nauczycieli oraz rodziców. Cechy i zawartość: - 78 kart obrazkowo-wyrazowych w formacie A4 do czytania sylabowego - karty zawierają litery z polskiego alfabetu wraz z dwuznakami - użyto liter drukowanych, wielkich pisanych dużą czcionką - karty zawierają realistyczną grafikę