Szanowni Państwo, w wypadku zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów z IPE/SPE finansowanych z dotacji celowej MEiN lub wyprawki szkolnej zapraszamy do serwisu www.DotacjeCelowe.pl.

Zdobywam świat Moja pierwsza czytanka Czytanki metodą sylabową część 1 - etap zadania

Wróć do pełnej listy produktów

Nasza cena: 39,00 zł
Twój rabat na kolejne zakupy: 0,78 zł Zobacz, jak wykorzystać rabat?
Autor: Justyna Hadryś | Wydawca: MAC Edukacja


Księgarnia prowadzi sprzedaż tylko publikacji Wydawnictwa APS i wybranych innnych tytułów. Pełna oferta dotycząca Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych dostępna jest w serwisie www.DotacjeCelowe.pl.

Seria: Zdobywam świat
Kategorie: Edukacja polonistyczna | Nauka czytania | Specjalne potrzeby edukacyjne |
Stawka VAT: 5% | Cena netto: 37,14 zł | Kod kreskowy: 9788381087933


Dane produktu: Pierwsza część publikacji z czytankami do nauki czytania metodą sylabową dla uczniów z upośledzeniem intelektualnym. Teksty do nauki czytania zawierają tylko wielkie litery drukowane. W wyrazach zaznaczono kolorami kolejne sylaby. Publikacja zawiera 46 tematów o charakterze społeczno-przyrodniczym. Uczniowie nie tylko uczą się dzięki niej czytać, ale także nazywają części ciała, uczucia, poznają zasady zachowania w danej sytuacji, zwyczaje oraz kulturę swojego kraju. Czytanki zawierają tematykę zgodną z podstawą programową MEN. Cechy i zawartość: - 46 bogato ilustrowanych czytanek o tematyce społeczno-przyrodniczej –realistyczna grafika –wielkie litery drukowane –duża czcionka –wyrazy podzielone na sylaby –poziom trudności czytanek dostosowany do możliwości uczniów.