Szanowni Państwo, w wypadku zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów z IPE/SPE finansowanych z dotacji celowej MEiN lub wyprawki szkolnej zapraszamy do serwisu www.DotacjeCelowe.pl.

Zdobywam świat Mój elementarz Wprowadzenie liter drukowanych wielkich

Wróć do pełnej listy produktów

Nasza cena: 39,00 zł
Twój rabat na kolejne zakupy: 0,78 zł Zobacz, jak wykorzystać rabat?
Autor: Justyna Hadryś | Wydawca: MAC Edukacja


Księgarnia prowadzi sprzedaż tylko publikacji Wydawnictwa APS i wybranych innnych tytułów. Pełna oferta dotycząca Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych dostępna jest w serwisie www.DotacjeCelowe.pl.

Seria: Zdobywam świat
Kategorie: Edukacja polonistyczna | Nauka czytania | Specjalne potrzeby edukacyjne |
Stawka VAT: 5% | Cena netto: 37,14 zł | Kod kreskowy: 9788381087414


Pierwszy elementarz wprowadzający uczniów z niepełnosprawnością intelektualną do nauki czytania i pisania. W elementarzu użyto liter drukowanych wielkich, co pozwala na zdobycie umiejętności czytania i pisania. Elementarz zawiera krótkie czytanki o zróżnicowanej tematyce, dzięki czemu uczniowie oprócz nauki liter poszerzają swoją wiedzę o otaczającym ich świecie. Materiał zgodny z podstawą programową MEN. Cechy i zawartość: –nauka czytania przebiega od poznania litery, przez czytanie sylab, wyrazów i zdań –wielkie litery drukowane –duża czcionka –każda litera wprowadzona na przykładzie trzech wyrazów podzielonych na głoski i sylaby –kolorystyczne rozróżnienie wprowadzanych liter odpowiadających spółgłoskom i samogłoskom