Szanowni Państwo, w wypadku zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów z IPE/SPE finansowanych z dotacji celowej MEiN lub wyprawki szkolnej zapraszamy do serwisu www.DotacjeCelowe.pl.

Oto ja Podręcznik matematyczno-przyrodniczy klasa 2 część 1

Wróć do pełnej listy produktów

Nasza cena: 17,00 zł
Twój rabat na kolejne zakupy: 0,34 zł Zobacz, jak wykorzystać rabat?
Autor: Karina Mucha, Anna Stalmach-Tkacz, Joanna Wosianek | Wydawca: MAC Edukacja


Księgarnia prowadzi sprzedaż tylko publikacji Wydawnictwa APS i wybranych innnych tytułów. Pełna oferta dotycząca Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych dostępna jest w serwisie www.DotacjeCelowe.pl.

Kategorie: Matematyka | Matematyka SPE | Przyroda i Biologia |
Stawka VAT: 5% | Cena netto: 16,19 zł | Kod kreskowy: 9788381083089


- Jeden projekt matematyczno-przyrodniczy na tydzień. - Matematyka jest połączona z przyrodą zgodnie z systemem nauk matematyczno- -przyrodniczych, w którym działania matematyczne opisują świat fizyczny, a sposobami odkrywania są: doświadczenie, obserwacja i wyciąganie wniosków. - Podręcznik matematyczno-przyrodniczy jest zintegrowany z ćwiczeniami (w podręczniku znajdują się materiały poglądowe i do przepisania do zeszytu, w ćwiczeniach jest dużo materiału utrwalającego). - Zadania przygotowujące do programowania. - Materiały do edukacji informatycznej. - Dodatkowe zadania matematyczne o różnych stopniach trudności. - Ciekawostki przyrodnika, zadania wymagające poszukiwania informacji i pracy z komputerem. - Wyróżnione ćwiczenia rachunkowe, zadania nietypowe.