Szanowni Państwo, w wypadku zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów z IPE/SPE finansowanych z dotacji celowej MEiN lub wyprawki szkolnej zapraszamy do serwisu www.DotacjeCelowe.pl.

Oto Ja. Klasa 2 Edukacja informatyczna + płyta CD

Wróć do pełnej listy produktów

Nasza cena: 18,50 zł
Twój rabat na kolejne zakupy: 0,37 zł Zobacz, jak wykorzystać rabat?
Autor: Kazimierz Kosmaciński | Wydawca: MAC Edukacja


Księgarnia prowadzi sprzedaż tylko publikacji Wydawnictwa APS i wybranych innnych tytułów. Pełna oferta dotycząca Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych dostępna jest w serwisie www.DotacjeCelowe.pl.

Kategorie: Materiały interaktywne |
Stawka VAT: 5% | Cena netto: 17,62 zł | Kod kreskowy: 9788381084864
Oprawa: broszurowa" | Strony: 64 |


Książka Oto ja z płytą CD umożliwia drugoklasistom kontynuację podróży po komputerowym świecie na zajęciach edukacji informatycznej. Przewodnikiem podczas nauki i zabawy jest znany z klasy pierwszej chłopiec o imieniu Macyk. Razem z nim dzieci nauczą się korzystać z oprogramowania komputerowego do sprawnego pisania, pięknego rysowania, łączenia tekstu z grafiką, wykonywania obliczeń matematycznych, przeglądania zdjęć, uruchamiania prezentacji komputerowych oraz wyszukiwania w internecie potrzebnych informacji. Dowiedzą się również, jak bezpiecznie i mądrze korzystać z internetu. Na płycie znajduje się wiele interesujących ćwiczeń i gier edukacyjnych, które pozwolą uczniowi wykorzystać w praktyce poznaną wiedzę i utrwalić zdobyte umiejętności. Współzawodnictwo w grach i elementy humorystyczne motywują do osiągania lepszych wyników. Umieszczony na płycie e-book pozwala nauczycielowi prezentować instrukcje wykonania ćwiczeń znajdujące się w książce.