Szanowni Państwo, w wypadku zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów z IPE/SPE finansowanych z dotacji celowej MEiN lub wyprawki szkolnej zapraszamy do serwisu www.DotacjeCelowe.pl.

Rozwijamy mowę i myślenie dziecka - Zestaw 3 Piotruś Memory

Wróć do pełnej listy produktów

Nasza cena: 93,00 zł
Twój rabat na kolejne zakupy: 1,86 zł Zobacz, jak wykorzystać rabat?
Wydawca: Komlogo


Księgarnia prowadzi sprzedaż tylko publikacji Wydawnictwa APS i wybranych innnych tytułów. Pełna oferta dotycząca Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych dostępna jest w serwisie www.DotacjeCelowe.pl.

Kategorie: Rozwój mowy |
Stawka VAT: 23% | Cena netto: 75,61 zł | Kod kreskowy: 5900238481389


Karty „Rozwijamy mowę i myślenie dziecka” to kolejna gra typu „Memory” i „Piotruś” z zestawem innych zabaw i ćwiczeń dla dzieci. Gra zawiera 24 talie, które są posegregowane tematycznie w trzech zestawach. W każdej talii znajduje się 13 par obrazków (i karta „Piotruś”), które różnią się pomiędzy sobą co najmniej jednym szczegółem. Wszystkie talie zawierają 312 par obrazków. Oprócz znanych gier typu "Piotruś" i "Memory" proponujemy Państwu zestaw zabaw i ćwiczeń rozwijających myślenie i język dziecka. Znajdują się tu zabawy dla dzieci najmłodszych i ćwiczenia językowe dla dzieci starszych oraz ćwiczenia usprawniające dla dzieci z problemami w zakresie różnych funkcji. Zestaw III zawiera talie: - POKÓJ CZ. 1 - POKÓJ CZ. 2 - KUCHNIA CZ. 1 - KUCHNIA CZ. 2 - ŁAZIENKA CZ. 1 - ŁAZIENKA CZ. 2 - DOM - PRZEDMIOTY W DOMU Pozostałe zestawy talii: ZESTAW I ZESTAW II