Szanowni Państwo, w wypadku zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów z IPE/SPE finansowanych z dotacji celowej MEiN lub wyprawki szkolnej zapraszamy do serwisu www.DotacjeCelowe.pl.

PROGESTY - Kraina Słów

Wróć do pełnej listy produktów

Nasza cena: 490,00 zł
Twój rabat na kolejne zakupy: 9,80 zł Zobacz, jak wykorzystać rabat?
Autor: Daria Jodzis | Wydawca: Komlogo


Księgarnia prowadzi sprzedaż tylko publikacji Wydawnictwa APS i wybranych innnych tytułów. Pełna oferta dotycząca Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych dostępna jest w serwisie www.DotacjeCelowe.pl.

Kategorie: Pomoce dydaktyczne |
Stawka VAT: 23% | Cena netto: 398,37 zł | Kod kreskowy: 0000000000123


Skrzynia magnetyczna ‘Kraina słów” to pomoc dydaktyczna, stworzona dla dzieci w wieku poniemowlęcym oraz wczesnoprzedszkolnym, która umożliwia terapię logopedyczną z wykorzystaniem metody PROGESTÓW. Skrzynia zawiera liczne, odpowiednio pogrupowane obrazki, których dwu- i trzysylabowe nazwy składają się wyłącznie z sylab otwartych. Tak dobrany materiał wyrazowy znacznie ułatwia terapię w aspekcie artykulacyjnym i fonetycznym na wczesnym etapie rozwoju mowy. Obrazki umieszczone są na magnetycznych podkładkach, którymi można dowolnie manipulować oraz układać na specjalnie dobranych, pionowych tłach. Możliwości zmiany tła, przekładania magnesów, tworzenia zróżnicowanych sekwencji na bazie najprostszych słów z sylabami otwartymi znacznie ułatwiają terapię logopedyczną oraz czynią ją bardziej atrakcyjną. Gra składa się z: pudełko drewniane: 45 x 33 x 11 cm, plansze: 5 sztuk (dwustronne) A3, obrazki magnetyczne: 90 sztuk, instrukcja.