Szanowni Państwo, w wypadku zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów z IPE/SPE finansowanych z dotacji celowej MEiN lub wyprawki szkolnej zapraszamy do serwisu www.DotacjeCelowe.pl.

Dać rzeczy słowo. Pisanie 2 - poziom 2

Wróć do pełnej listy produktów

Nasza cena: 12,54 zł
Twój rabat na kolejne zakupy: 0,25 zł Zobacz, jak wykorzystać rabat?
Autor: Iwona Pietrzyk, Marika Litwin | Wydawca: Komlogo


Księgarnia prowadzi sprzedaż tylko publikacji Wydawnictwa APS i wybranych innnych tytułów. Pełna oferta dotycząca Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych dostępna jest w serwisie www.DotacjeCelowe.pl.

Seria: Dać rzeczy słowo
Kategorie: Afazja |
Stawka VAT: 5% | Cena netto: 11,94 zł | Kod kreskowy: 9788361339885
Rok wydania: 2013 | Oprawa: broszurowa" | Strony: 20 |


Publikacja została przygotowana z myślą o uzupełnieniu codziennej terapii afazji. Zadania zawarte w serii zeszytów pomogą w usprawnieniu pisania. Podział na ćwiczone funkcje i poziomy trudności ułatwia wybór odpowiedniego zeszytu ćwiczeń. Afazja to – ogólnie ujmując – zaburzenia w komunikowaniu się związane z deficytami językowymi, powstałymi na skutek uszkodzenia mózgu (np. udaru, urazu). Nasilenie i rodzaj objawów afazji zależą od wielu czynników, między innymi wielkości uszkodzonego obszaru i jego lokalizacji w mózgu. Podjęcie terapii afazji powinno być poprzedzone dokładnym, przeprowadzonym przez specjalistę badaniem pozwalającym ocenić, które funkcje językowe (rozumienie, nazywanie, powtarzanie, tworzenie dłuższych wypowiedzi czy też pisanie i czytanie) zostały zaburzone. Istotne jest również określenie głębokości zaburzeń oraz postawienie hipotez o przyczynach trudności, np. zaburzenie różnicowania słuchowego dźwięków, trudności w mówieniu, deficyty leksykalne.