Szanowni Państwo, w wypadku zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów z IPE/SPE finansowanych z dotacji celowej MEiN lub wyprawki szkolnej zapraszamy do serwisu www.DotacjeCelowe.pl.

Smart Bingo. Alfabet

Wróć do pełnej listy produktów

Nasza cena: 44,90 zł
Twój rabat na kolejne zakupy: 0,90 zł Zobacz, jak wykorzystać rabat?
Wydawca: Kapitan Nauka


Księgarnia prowadzi sprzedaż tylko publikacji Wydawnictwa APS i wybranych innnych tytułów. Pełna oferta dotycząca Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych dostępna jest w serwisie www.DotacjeCelowe.pl.

Kategorie: Edukacja przedszkolna | Gry i pomoce edukacyjne | Percepcja słuchowa i wzrokowa |
Stawka VAT: 23% | Cena netto: 36,50 zł | Kod kreskowy: 5903699821084


Gra edukacyjna Kapitan Nauka Alfabet Smart Bingo to ekscytująca gra z kołem losującym, która wprowadzi przedszkolaki w świat liter. Dzięki aktywnej formie nauki dzieci uczą się: rozpoznawać litery, odróżniać ich kształt od innych znaków, łączyć je z odpowiadającym im dźwiękiem i znaczeniem wyrazu rozpoczynającego się daną literą. Dzieci rozwijają przy tym: percepcję wzrokową percepcję słuchową spostrzegawczość. Gra Kapitan Nauka Alfabet Smart Bingo to doskonały trening przygotowujący dzieci do nauki czytania! Alfabet Smart Bingo zapozna dziecko z podstawami czytania ze zrozumieniem. Na bardziej doświadczonych czekają rozgrywki z elementami myślenia strategicznego. Atutem jest możliwość samodzielnej gry, ale świetnie sprawdzi się także podczas wspólnych rozgrywek z rodziną czy rówieśnikami. Wesołe i kolorowe ilustracje na elementach gry wzbudzą zainteresowanie graczy. Zobacz, jak interesująca może być zabawa z alfabetem: zakręć kołem, wylosuj literę i zaznacz rysunek. Wytęż wzrok i znajdź m jak mysz! Wiek: od 3 lat