Szanowni Państwo, w wypadku zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów z IPE/SPE finansowanych z dotacji celowej MEiN lub wyprawki szkolnej zapraszamy do serwisu www.DotacjeCelowe.pl.

ŚWIAT OPOWIADANY – SCENARIUSZE OBRAZKOWE DO ZAJĘĆ ROZWIJAJĄCYCH MOWĘ Z MAŁYMI DZIEĆMI OD 2. ROKU ŻYCIA

Wróć do pełnej listy produktów

Nasza cena: 37,00 zł
Twój rabat na kolejne zakupy: 0,74 zł Zobacz, jak wykorzystać rabat?
Autor: Dorota Szubstarska przy współpracy Barbary Bednarskiej | Wydawca: Harmonia


Księgarnia prowadzi sprzedaż tylko publikacji Wydawnictwa APS i wybranych innnych tytułów. Pełna oferta dotycząca Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych dostępna jest w serwisie www.DotacjeCelowe.pl.

Kategorie: Logopedia |
Stawka VAT: 5% | Cena netto: 35,24 zł | Kod kreskowy: 9788371346927
Rok wydania: 2013 | Oprawa: teczka" | Strony: 28 |


Publikacja zawiera 17 scenariuszy obrazkowych. Każdy składa się z dużych i zrozumiałych dla najmłodszych dzieci ilustracji, które dzięki swojej prostej formie skupiają uwagę maluchów na istocie wydarzeń. Scenariusze stanowią materiał wizualny będący podstawą do prowadzenia zajęć z wykorzystaniem elementów narracji. Charakteryzuje je różnorodność tematyczna, dynamika akcji i ukazanie wyrazistych emocji. Obrazki pozwalają na wprowadzenie tematu i rozwinięcie go wokół akcji. W dołączonych instrukcjach znajduje się sporo propozycji zabaw i przykłady uproszczonej narracji.Scenariusze zostały wielokrotnie zastosowane w praktyce terapeutycznej, uzyskały pełną akceptację dzieci. Świat opowiadany to twórczy sposób na wspomaganie rozwoju małego dziecka.Spis scenariuszy:BałwanekBiedronka i żukBałaganCalineczkaDzikHistoria choinkiJaś i MałgosiaKolorowa Pani WiosnaMalowany deszczykMalowanie domuPrace w ogrodziePsota zajączkaTadek NiejadekUbieranie misiaWycieczka do miastaWypadek misiaZabawy z pingwinkiem 96 kart w bloku + 18 kart w bloku