Szanowni Państwo, w wypadku zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów z IPE/SPE finansowanych z dotacji celowej MEiN lub wyprawki szkolnej zapraszamy do serwisu www.DotacjeCelowe.pl.

Owoce warzywa i szlaczki Ćwiczenia grafomotoryczne usprawniające rękę piszącą

Wróć do pełnej listy produktów

Nasza cena: 14,00 zł
Twój rabat na kolejne zakupy: 0,28 zł Zobacz, jak wykorzystać rabat?
Autor: Renata Anna Hływa | Wydawca: Harmonia


Księgarnia prowadzi sprzedaż tylko publikacji Wydawnictwa APS i wybranych innnych tytułów. Pełna oferta dotycząca Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych dostępna jest w serwisie www.DotacjeCelowe.pl.

Kategorie: Edukacja polonistyczna | Grafomotoryka | Nauka pisania |
Stawka VAT: 5% | Cena netto: 13,33 zł | Kod kreskowy: 9788371341793


Niniejsza pozycja to drugi zeszyt serii wydawniczej, która powstała z myślą o dzieciach ze specyficznymi trudnościami w nauce pisania. Celem ćwiczeń zawartych w poszczególnych zeszytach tej serii jest: - doskonalenie techniki pisania - wyrabianie nawyku prawidłowego posługiwania się narzędziami do rysowania i pisania (kredkami, ołówkiem, pisakami, długopisem itp.) - wyrabianie nawyku przyjmowania prawidłowej postawy oraz właściwego układu obu rąk podczas pisania - wyrabianie umiejętności stopniowego przesuwania ręki piszącej od strony lewej do prawej (ruchy postępujące) oraz z góry na dół (ruchy podbiegające) - wyrabianie płynności i precyzji ruchów ręki ułożonej w pozycji jak przy pisaniu - utrwalenie prawidłowej pisowni poszczególnych liter - doskonalenie koncentracji uwagi - rozwijanie spostrzegawczości wzrokowej - doskonalenie pamięci ruchowej oraz wzrokowej - usprawnianie koordynacji wzrokowo-ruchowej - utrwalanie znajomości kolorów - wzbogacenie słownictwa o nazwy owoców, warzyw i zwierząt