Szanowni Państwo, w wypadku zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów z IPE/SPE finansowanych z dotacji celowej MEiN lub wyprawki szkolnej zapraszamy do serwisu www.DotacjeCelowe.pl.

METODA DOBREGO STARTU - OD PIOSENKI DO LITERKI. CZĘŚĆ 1 - PIOSENKI Z AKOMPANIAMENTEM FORTEPIANU

Wróć do pełnej listy produktów

Nasza cena: 10,50 zł
Twój rabat na kolejne zakupy: 0,21 zł Zobacz, jak wykorzystać rabat?
Autor: Małgorzata Barańska, Andrzej Filar | Wydawca: Harmonia


Księgarnia prowadzi sprzedaż tylko publikacji Wydawnictwa APS i wybranych innnych tytułów. Pełna oferta dotycząca Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych dostępna jest w serwisie www.DotacjeCelowe.pl.

Stawka VAT: 5% | Cena netto: 10,00 zł | Kod kreskowy: 9798371341907
Oprawa: miękka | Strony: 92 |


Zeszyt z piosenkami w opracowaniu fortepianowym jest elementem dodatkowym programu Metody Dobrego Startu Od piosenki do literki. Został przygotowany dla tych nauczycieli, którzy w podstawowym choćby stopniu opanowali umiejętność grania na fortepianie lub pianinie. Z pewnością zechcą oni skorzystać ze swoich umiejętności, świadomi, że odbiór „żywej” muzyki zapewnia dzieciom inne – znacznie głębsze przeżycia niż te, które daje korzystanie z gotowych nagrań. Tematyka piosenek jest bliska dzieciom, ich poczuciu humoru (utwory te powstały specjalnie na potrzeby tej publikacji). Teksty – autorstwa Małgorzaty Barańskiej – zostały napisane w taki sposób, aby wielokrotnie występowała w nich głoska odpowiadająca opracowywanej literze. Stanowią one punkt wyjścia i materiał do ćwiczeń językowych. Melodie piosenek – napisane przez Andrzeja Filara – zostały skomponowane tak, aby ich metrum i rytm pozostawały w ścisłym związku z budową określonej litery.