Szanowni Państwo, w wypadku zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów z IPE/SPE finansowanych z dotacji celowej MEiN lub wyprawki szkolnej zapraszamy do serwisu www.DotacjeCelowe.pl.

DOBRY START – Program wychowania przedszkolnego dla dzieci 3–5-letnich

Wróć do pełnej listy produktów

Nasza cena: 5,00 zł
Twój rabat na kolejne zakupy: 0,10 zł Zobacz, jak wykorzystać rabat?
Autor: Bogdanowicz Marta | Wydawca: Harmonia


Księgarnia prowadzi sprzedaż tylko publikacji Wydawnictwa APS i wybranych innnych tytułów. Pełna oferta dotycząca Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych dostępna jest w serwisie www.DotacjeCelowe.pl.

Stawka VAT: 5% | Cena netto: 4,76 zł | Kod kreskowy: 9788371342752
Oprawa: miękka | Strony: 32 |


Celami programu wychowania przedszkolnego dla dzieci 3–5-letnich Dobry start są wszechstronny rozwój dziecka i osiągnięcie przez nie pełnej dojrzałości szkolnej. Realizuje je Metoda Dobrego Startu, na której opiera się przedstawiany program. Zawiera on:– charakterystykę rozwoju dziecka w wieku 3–5 lat;– listę symptomów, które mogą świadczyć o istnieniu u dziecka parcjalnych deficytów rozwojowych;– opis Metody Dobrego Startu w odniesieniu do pracy z dziećmi 3–5-letnimi;– zadania edukacyjne podejmowane w pracy z dzieckiem;– opis umiejętności dziecka rozpoczynającego naukę w klasie 0.Program został dopuszczony do użytku szkolnego przez ministra właściwego do spraw wychowania przedszkolnego i oświaty.Numer dopuszczenia: DKOW-5002-19/08Autorki: Marta Bogdanowicz, Małgorzata Barańska, Ewa Jakacka