Szanowni Państwo, w wypadku zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów z IPE/SPE finansowanych z dotacji celowej MEiN lub wyprawki szkolnej zapraszamy do serwisu www.DotacjeCelowe.pl.

CHCĘ DOBRZE CZYTAĆ (KOLORY ŚRODKÓW: ZIELONE I CZERWONE)

Wróć do pełnej listy produktów

Nasza cena: 23,10 zł
Twój rabat na kolejne zakupy: 0,46 zł Zobacz, jak wykorzystać rabat?
Autor: Zakrzewska Barbara | Wydawca: Harmonia


Księgarnia prowadzi sprzedaż tylko publikacji Wydawnictwa APS i wybranych innnych tytułów. Pełna oferta dotycząca Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych dostępna jest w serwisie www.DotacjeCelowe.pl.

Stawka VAT: 5% | Cena netto: 22,00 zł | Kod kreskowy: 9788371342455
Oprawa: miękka | Strony: 152 |


Pozycja ta jest kierowana do dzieci, które uczą się czytać lub opanowały tę umiejętność częściowo i chcą ją rozwijać. Również, a może przede wszystkim, do uczniów, którym czytanie sprawia problemy.W książce autorka wykorzystuje metodę czytania sylabami. Dzięki temu dzieci powinny łatwiej niż w metodzie globalnej obejmować cząstkę i szybciej niż w metodzie głoskowej łączyć cząstki wyrazu w całość. Aby wyróżnić sylaby zastosowano dwa kontrastowe kolory: zielony i czerwony.Teksty, które dzieci mają czytać, to wierszyki o tematyce bliskiej uczniom. Mają one zróżnicowaną trudność, by dzieci mogły zacząć od najłatwiejszych, a skończyć na najtrudniejszych. Do każdego wierszyka autorka przygotowała zadania mające na celu kształcenie umiejętności rozumienia tekstu, ćwiczenie grafomotoryki i umiejętności pisania.