Szanowni Państwo, w wypadku zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów z IPE/SPE finansowanych z dotacji celowej MEiN lub wyprawki szkolnej zapraszamy do serwisu www.DotacjeCelowe.pl.

Tarcze ćwiczeń JP2 Nauka czytania

Wróć do pełnej listy produktów

Nasza cena: 26,00 zł
Twój rabat na kolejne zakupy: 1,04 zł Zobacz, jak wykorzystać rabat?
Wydawca: Epideixis


Księgarnia prowadzi sprzedaż tylko publikacji Wydawnictwa APS i wybranych innnych tytułów. Pełna oferta dotycząca Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych dostępna jest w serwisie www.DotacjeCelowe.pl.

Seria: Paleta
Kategorie: Edukacja polonistyczna | Edukacja wczesnoszkolna | Nauka czytania | Pomoce dydaktyczne | Terapia pedagogiczna | Trudności i zaburzenia w uczeniu się |
Stawka VAT: 23% | Cena netto: 21,14 zł | Kod kreskowy: 5900238764581
Oprawa: teczka" |


Tarcze ćwiczeń JP2. Nauka czytania Tarcze ćwiczeń JP2. Nauka czytania to komplet 12 tarcz z zadaniami do Systemu Edukacji Paleta z zakresu edukacji językowej dla dzieci wieku wczesnoszkolnym. Jest to kontynuacja ćwiczeń znajdujących się w komplecie Tarcze ćwiczeń JP1. Zestaw ten pozwoli dzieciom nauczyć się: odczytywać wyrazy 1-sylabowe, uzupełniać wyrazy samogłoskami, tworzyć z sylab wyrazy 2- i 3-sylabowe o złożonej budowie, uzupełniać wyrazy spółgłoskami miękkimi, kojarzyć obrazki z wyrazami określającymi liczebniki i różne formy rzeczowników, wyodrębniać litery rozpoczynające nazwy obrazków, utrwalać pojęcia sylab i określać ich pozycję w wyrazie, odczytywać wyrazy zawierające dwuznaki, odczytywać wyrazy 1- i 2- sylabowych, uzupełniać wyrazy brakującymi sylabami, tworzyć wyrazy 2- i 3- sylabowe i łączyć je z właściwymi obrazkami, odczytywać wyrazy oznaczające nazwy czynności i łączyć je z obrazkami, zabawy językowe – odszukiwanie wyrazów 1-sylabowych w wyrazach dłuższych. PALETA, zalecana przez pedagogów i psychologów, jest systemem skutecznej edukacji, który rozwija u dziecka spostrzegawczość i koncentrację, uczy samodzielności w rozwiązywaniu zadań i sprawdzaniu ich poprawności, a także uczy myślenia i zapamiętywania, jak również kształtuje osobowość i charakter. Tarcze ćwiczeń JP2. Nauka czytania mogą być stosowane jako materiał uzupełniający lub wspomagający na lekcjach w młodszych klasach szkoły podstawowej, jak również na zajęciach wyrównawczych i terapeutycznych. Przydadzą się też w terapii logopedycznej. I nie może zabraknąć ich w edukacji domowej.