Szanowni Państwo, w wypadku zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów z IPE/SPE finansowanych z dotacji celowej MEiN lub wyprawki szkolnej zapraszamy do serwisu www.DotacjeCelowe.pl.

Piramida język angielski JA1 Dla najmłodszych

Wróć do pełnej listy produktów

Nasza cena: 42,00 zł
Twój rabat na kolejne zakupy: 0,84 zł Zobacz, jak wykorzystać rabat?
Wydawca: Epideixis


Księgarnia prowadzi sprzedaż tylko publikacji Wydawnictwa APS i wybranych innnych tytułów. Pełna oferta dotycząca Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych dostępna jest w serwisie www.DotacjeCelowe.pl.

Seria: Piramida
Kategorie: Język angielski | Pomoce dydaktyczne |
Stawka VAT: 23% | Cena netto: 34,15 zł | Kod kreskowy: 5900238764970
Oprawa: pude�ko" |


Piramida to wspaniała zabawa połączona z nauką, ponieważ rozwija u dziecka zdolność do myślenia i zapamiętywania, uczy wytrwałości, wzmacnia koncentrację i skutecznie pomaga przezwyciężyć trudności w procesie uczenia się. Budowanie piramidy jest proste i odbywa się na zasadzie gry w domino, w efekcie rozwiązania wszystkich zadań otrzymujemy imponującą piramidę. Piramida język angielski JA1 to zbiór 30 zadań dla dzieci młodszych rozpoczynających naukę języka angielskiego w domu, w przedszkolu i szkole. Zakres słownictwa obejmuje takie zagadnienia jak: kolory, cyfry, owoce i warzywa. W zestawie znajduje się 25 trójkątów. Piramida jest rekomendowana przez logopedów, pedagogów i psychologów jako wartościowy materiał edukacyjno – terapeutyczny. Oferta tematyczna Piramid: Logopedyczna L1: ś – ź – ć – dź; Logopedyczna L2: b – p , d – t , w – f; Ortograficzna P1 : zasady pisowni – ó, u, rz, ż, ch, h; Ortograficzna P2 : zasady pisowni – wymienne; Matematyczna M1: dodawanie do 100; Matematyczna M2: tabliczka mnożenia. Matematyczna M3: odejmowanie do 100; Matematyczna M4: dodawanie/odejmowanie do 100 Matematyczna M5: mnożenie/dzielenie do 100 Język angielski JA1: dla najmłodszych