Szanowni Państwo, w wypadku zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów z IPE/SPE finansowanych z dotacji celowej MEiN lub wyprawki szkolnej zapraszamy do serwisu www.DotacjeCelowe.pl.

DOMI Dopełnianie do 100

Wróć do pełnej listy produktów

Nasza cena: 59,00 zł
Twój rabat na kolejne zakupy: 1,18 zł Zobacz, jak wykorzystać rabat?
Wydawca: Epideixis


Księgarnia prowadzi sprzedaż tylko publikacji Wydawnictwa APS i wybranych innnych tytułów. Pełna oferta dotycząca Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych dostępna jest w serwisie www.DotacjeCelowe.pl.

Seria: DOMI
Kategorie: Matematyka | Matematyka SPE | Pomoce dydaktyczne | Specjalne potrzeby edukacyjne |
Stawka VAT: 5% | Cena netto: 56,19 zł | Kod kreskowy: 5900238764826


DOMI- dopełnianie do 100, to pomoc edukacyjna służąca poszerzeniu i utrwalaniu wiedzy dziecka na wstępnym etapie edukacji matematycznej. Jest wartościową propozycją pomocy w doskonaleniu umiejętności rachunkowych dziecka: dodawania w zakresie 100 i dopełniania do 100. Daje możliwość obliczeń w pamięci, co wpływa na doskonalenie umiejętności i biegłości wykonywania działań matematycznych. DOMI- dopełnianie do 100, to materiał edukacyjny służący do ćwiczenia: rozróżniania pojęć: suma, różnica dopełnia do pełnych dziesiątek w zakresie 100 wykonywania prostych obliczeń dodawania kilku liczb w zakresie 100 zapisywania odpowiednich formuł matematycznych obliczania i dobierania brakujących składników wykorzystywania związku dodawania z odejmowaniem do ustalenia wartości niewiadomej liczby obliczania sumy i różnicy w zakresie 100 z przekroczeniem progu dziesiątkowego ustalania dowolnym sposobem wartości liczby stanowiącej dopełnienie do 100 Ilość klocków: 28 Ilość zadań: 56