Szanowni Państwo, w wypadku zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów z IPE/SPE finansowanych z dotacji celowej MEiN lub wyprawki szkolnej zapraszamy do serwisu www.DotacjeCelowe.pl.

Złapmy lwa 3×4! Zestaw (gra dywanowa i gry planszowe)

Wróć do pełnej listy produktów

Nasza cena: 1 490,00 zł
Twój rabat na kolejne zakupy: 29,80 zł Zobacz, jak wykorzystać rabat?
Autor: praca zbiorowa | Wydawca: EI System


Księgarnia prowadzi sprzedaż tylko publikacji Wydawnictwa APS i wybranych innnych tytułów. Pełna oferta dotycząca Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych dostępna jest w serwisie www.DotacjeCelowe.pl.

Seria: Eduterapeutica
Kategorie: Edukacja przedszkolna | Edukacja wczesnoszkolna | Gry i pomoce edukacyjne |
Stawka VAT: 23% | Cena netto: 1 211,38 zł | Kod kreskowy: 9788365418333
Oprawa: pude�ko" |


Logiczna gra dla dzieci w wieku 5-10 lat rozwija kluczowe umiejętności dzieci takie jak: myślenie logiczne i strategiczne, pamięć wzrokową, orientację przestrzenną, umiejętność analizy i rozwiązywania problemów, intuicję, wyobraźnię, umiejętność koncentracji, sprawiedliwość, samodzielność, cierpliwość, wytrwałość, pomysłowość. Reguły gry są proste. Gra nie wymaga umiejętności gry w szachy. Zestaw zawiera komplet gier i materiałów dla 25-ciu dzieci. GRY: grę wielkoformatowa – dywanową do zabawy grupowej; składa się z maty 1,5×2 m i 8 dużych miękkich poduszek, 12 zestawów stolikowych do gry w parach, poradnik metodyczny wraz ze scenariuszami zajęć, ćwiczenia interaktywne na tablicę multimedialną i materiały multimedialne www.zlapmylwa.pl interaktywna instrukcja obsługi i ćwiczenia do nauki zasad gry ćwiczenia ruchowe na bazie ruchów zwierząt z gry zagadki multimedialne oparte na sytuacjach z gry MATERIAŁY MOTYWUJĄCE I SPRAWDZAJĄCE UMIEJĘTNOŚCI SZACHOWE (np. na turnieje szachowe): karty pracy (124 sztuk, 8 wzory), certyfikaty umiejętności (100 sztuk, 4 wzory), karty turniejowe z naklejkami (25 sztuk), przypinka i naklejki – nagrody, plakat A3 z zasadami gry, kolorowanki do wykonania własnych zestawów do gry w domu przez dzieci (25 sztuk). Gra realizuje podstawę programową Ministerstwa Edukacji Narodowej w zakresie: powszechnego wprowadzenia szachów do szkół podstawowych, nauki programowania w nauczaniu wczesnoszkolnym, prowadzenia zajęć wyrównawczych z uczniami ze specyficznymi problemami w pisaniu i czytaniu (dysleksja). “Złapmy lwa 3×4” to gra dla wszystkich dzieci, również tych z dysfunkcjami i dla dzieci zdolnych. Nauczyciele doceniają ją za prostotę i łatwość w wykorzystaniu gry podczas różnych zajęć.