Szanowni Państwo, w wypadku zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów z IPE/SPE finansowanych z dotacji celowej MEiN lub wyprawki szkolnej zapraszamy do serwisu www.DotacjeCelowe.pl.

Multimedialne ilustracje przedmiotowe. Fizyka ponadpodstawowa

Wróć do pełnej listy produktów

Nasza cena: 249,00 zł
Twój rabat na kolejne zakupy: 4,98 zł Zobacz, jak wykorzystać rabat?
Wydawca: EI System


Księgarnia prowadzi sprzedaż tylko publikacji Wydawnictwa APS i wybranych innnych tytułów. Pełna oferta dotycząca Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych dostępna jest w serwisie www.DotacjeCelowe.pl.

Seria: Multimedialne ilustracje przedmiotowe
Kategorie: Fizyka | Materiały interaktywne | Plansze demonstracyjne |
Stawka VAT: 23% | Cena netto: 202,44 zł | Kod kreskowy: 5903228142741


To zestaw 106 najpotrzebniejszych ilustracji z fizyki do prowadzenia ciekawych zajęć z uczniami w szkołach średnich na zajęciach stacjonarnych oraz w nauce zdalnej. Ilustracje przygotowane zostały w formacie PDF, dzięki temu można je przesłać bezpośrednio do uczniów, jak i zamieścić na szkolnej platformie online. Karty można również wydrukować. 81 ilustracji jest dostępnych w trzech różnych wersjach: ilustracji bazowych, ilustracji wraz z opisem, ilustracji do przeprowadzenia ćwiczeń sprawdzających wiedzę uczniów. Dostępne na pendrive. Ilustracje przygotowane zostały w formacie PDF z możliwością ich wydrukowania.