Szanowni Państwo, w wypadku zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów z IPE/SPE finansowanych z dotacji celowej MEiN lub wyprawki szkolnej zapraszamy do serwisu www.DotacjeCelowe.pl.

Multimedialne ilustracje przedmiotowe. Chemia ponadpodstawowa

Wróć do pełnej listy produktów

Nasza cena: 219,00 zł
Twój rabat na kolejne zakupy: 4,38 zł Zobacz, jak wykorzystać rabat?
Wydawca: EI System


Księgarnia prowadzi sprzedaż tylko publikacji Wydawnictwa APS i wybranych innnych tytułów. Pełna oferta dotycząca Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych dostępna jest w serwisie www.DotacjeCelowe.pl.

Seria: Multimedialne ilustracje przedmiotowe
Kategorie: Chemia | Materiały interaktywne | Plansze demonstracyjne |
Stawka VAT: 23% | Cena netto: 178,05 zł | Kod kreskowy: 5903228142758


To zestaw 58 najpotrzebniejszych ilustracji z chemii do prowadzenia ciekawych zajęć z uczniami w szkołach ponadpodstawowych na zajęciach stacjonarnych oraz w nauce zdalnej. Ilustracje przygotowane zostały w formacie PDF, dzięki temu można je przesłać bezpośrednio do uczniów, jak i zamieścić na szkolnej platformie online. Karty można również wydrukować. Unikalną cechą zestawu jest dostępność ilustracji w trzech różnych wersjach: 38 ilustracji bazowych, 38 ilustracji wraz z opisem, 38 ilustracji do przeprowadzenia ćwiczeń sprawdzających wiedzę uczniów. Dostępne na pendrive. Ilustracje przygotowane zostały w formacie PDF z możliwością ich wydrukowania. Multimedialne ilustracje do chemii obejmują szeroki zakres tematyczny m.in.: Kinetyka i statyka chemiczna. Energetyka reakcji chemicznych Budowa atomu Atomy, cząsteczki Wiązania chemiczne. Oddziaływania międzycząsteczkowe Węglowodory Metale, niemetale i ich związki Reakcje utleniania i redukcji Ogniwa i elektroliza Kwasy karboksylowe