Szanowni Państwo, w wypadku zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów z IPE/SPE finansowanych z dotacji celowej MEiN lub wyprawki szkolnej zapraszamy do serwisu www.DotacjeCelowe.pl.

Multimedialne ilustracje przedmiotowe. Biologia ponadpodstawowa

Wróć do pełnej listy produktów

Nasza cena: 699,00 zł
Twój rabat na kolejne zakupy: 13,98 zł Zobacz, jak wykorzystać rabat?
Wydawca: EI System


Księgarnia prowadzi sprzedaż tylko publikacji Wydawnictwa APS i wybranych innnych tytułów. Pełna oferta dotycząca Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych dostępna jest w serwisie www.DotacjeCelowe.pl.

Seria: Multimedialne ilustracje przedmiotowe
Kategorie: Materiały interaktywne | Plansze demonstracyjne | Przyroda i Biologia |
Stawka VAT: 23% | Cena netto: 568,29 zł | Kod kreskowy: 5903228142734


To zestaw 370 najpotrzebniejszych ilustracji z biologii do prowadzenia ciekawych zajęć z uczniami w szkołach średnich na zajęciach stacjonarnych oraz w nauce zdalnej. Ilustracje przygotowane zostały w formacie PDF, dzięki temu można je przesłać bezpośrednio do uczniów, jak i zamieścić na szkolnej platformie online. Karty można również wydrukować. Unikalną cechą zestawu jest dostępność ilustracji w trzech różnych wersjach: 370 ilustracji bazowych, 370 ilustracji wraz z opisem, 370 ilustracji do przeprowadzenia ćwiczeń sprawdzających wiedzę uczniów. Multimedialne ilustracje do biologii obejmują szeroki zakres tematyczny m.in.: Tkanki roślinne Tkanki zwierzęce Bakterie, wirusy, pierwotniaki Glony; grzyby; porosty; paprotniki Rośliny nasienne Zwierzęta DNA-RNA Człowiek Narządy zmysłów człowieka Systemy korzeniowe Korzenie i liście Układ kostny ssaków Narządy ruchu Układ nerwowy Układ ruchu Budowa białek Rośliny Parzydełkowce; płazińce; przywry; obleńce Pasożyty Układ krążenia, krwionośny, oddechowy, pokarmowy, wydalniczy, mięśniowy, rozrodczy człowieka Ekologia Komórka Protisty Liście i łodygi Enzymy; białka Regulacja hormonalna Genetyka Układ odpornościowy Dostępne na pendrive. Ilustracje przygotowane zostały w formacie PDF z możliwością ich wydrukowania.