Szanowni Państwo, w wypadku zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów z IPE/SPE finansowanych z dotacji celowej MEiN lub wyprawki szkolnej zapraszamy do serwisu www.DotacjeCelowe.pl.

Eduterapeutica Logopedia wersja rozszerzona bez drukarki

Wróć do pełnej listy produktów

Nasza cena: 2 890,00 zł
Twój rabat na kolejne zakupy: 57,80 zł Zobacz, jak wykorzystać rabat?
Autor: praca zbiorowa | Wydawca: EI System


Księgarnia prowadzi sprzedaż tylko publikacji Wydawnictwa APS i wybranych innnych tytułów. Pełna oferta dotycząca Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych dostępna jest w serwisie www.DotacjeCelowe.pl.

Seria: Eduterapeutica
Kategorie: Diagnoza i testy logopedyczne | Karty pracy | Logopedia | Materiały interaktywne | Pomoce i gry logopedyczne | Rozwój mowy |
Stawka VAT: 23% | Cena netto: 2 349,59 zł | Kod kreskowy: 9788365418371
Oprawa: pude�ko" |


Wybierzesz różnorodne ćwiczenia z gotowej bazy! Eduterapeutica Logopedia to przyjazne i skuteczne narzędzie pracy logopedów i terapeutów. Multimedialny program diagnostyczno-terapeutyczny wspiera specjalistów w skutecznym rozpoznawaniu wad wymowy i planowaniu indywidualnej terapii logopedycznej z wykorzystaniem bogatej bazy ćwiczeń interaktywnych, kart pracy i pomocy dydaktycznych. Eduterapeutica Logopedia wersja rozszerzona polecana przez Polski Związek Logopedów Sprawisz, że Twoje zajęcia będą wyjątkowo atrakcyjne! Interaktywny charakter terapii w programie Eduterapeutica, z pewnością spowoduje, że dzieci będą chętnie powtarzać, ćwiczyć oraz bawić się, dzięki czemu nie będą czuły, że poddane są terapii. To doskonała motywacja i zachęta dzieci do powtarzania żmudnych i monotonnych ćwiczeń logopedycznych. Eduterapeutica wspiera pracę logopedy w takich obszarach jak: badanie mowy – umożliwia zdiagnozowanie budowy i sprawności narządów mowy szeregi – szumiący, syczący, ciszący (poziom łatwy, średni, trudny) różnicowanie szeregów (poziom łatwy, średni, trudny) dźwięczność (mowa bezdźwięczna) artykulacja głosek r, k, g słuch fonematyczny skuteczna terapia jąkania ćwiczenia do nauki i utrwalania kształtów liter (grafomotoryka) nagrywanie i przechowywanie dźwięków co umożliwia porównywanie ich w trakcie realizowanej terapii. Eduterapeutica Logopedia zawiera: 879 interaktywnych ćwiczeń (instalacja z Pendrive’a) 3 poziomy trudności ćwiczeń 690 kart pracy – drukowane i elektroniczne poradnik metodyczny – drukowany i elektroniczny słuchawki z mikrofonem kartonowe pomoce dydaktyczne które urozmaicają zajęcia – labiogramy wszystkich głosek alfabetu, karty do ćwiczeń słuchu fonemowego, memory, plansze sytuacyjne. Produkt rekomendowany przez Polski Związek Logopedów Wymagania systemowe: Program działa na komputerach, tablicach interaktywnych i tabletach z Windows 7/8/10. Pamięć RAM: minimum 2 GB Procesor: minimum 2 GHz Dysk twardy: 3 GB wolnego miejsca Karta dźwiękowa Rozdzielczość ekranu: minimum 1024×768 pikseli Port USB Z programem Eduterapeutica Logopedia z pewnością przeprowadzisz diagnozę oraz terapię logopedyczną z pozytywnym efektem. Pakiet Eduterapeutica Logopedia dostępny jest w wersji podstawowej oraz rozszerzonej z drukarką, dzięki której wydrukujesz karty pracy, co niewątpliwie ułatwia pracę logopedy.